Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek egy Honda...

Mi a véleményetek egy Honda CB 500-as motorról kezdő motorosnak? Hosszú távon mennyire jellemző rá műszaki gond?

Figyelt kérdés
Honda, Honda CB 500, kezdő
2020. márc. 5. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó motor kezdőknek is. Hosszú távon minden motorra jellemző a meghibásodás. Ha újan veszed akkor évekig nem lesz gondod használtan meg ki tudja. Használattól is függ persze.
2020. márc. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz? Az 1993-2003 közöttire, vagy az újabb CB500F/X szériára?


Mi számít kezdőnek a te nézőpontodból? :) Ha ez a legelső kétkerekű járműved, akkor nem biztos, hogy ajánlom, a régi asszem 54 LE, az új pedig A2 teteje, azaz 48 LE. Én mentem már egy-két napot CB500X-szel, CB500-F-et is próbáltam. Véleményem szerint nem ideális legelső motornak. Ha már vezetgettél simsont, MZ-t, vagy van egyéb tapasztalatod, akkor vállalható.


Megbízhatóak. A sima CB500-nál sokkal inkább számít, hogy milyen gazdáik voltak, mennyire volt gondozva.

2020. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!