Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzékelőt kell kicserén...

Milyen érzékelőt kell kicserénem az autómon? (Audi TT coupe)

Figyelt kérdés
Most vásároltam egy Audi TT 8J3-mat, az utas oldalon az ajtón becsukás után nem megy fel az ablak a megfelelő helyére. Az elektromos ablakemelő működik, a zár is működik, csak az ajtó becsukása után hiányzik az-az 1cm-es ablakemelés, illetve az ajtó kinyitásakor az-az 1centis leengedés. Az eső így sem esik be, de nagyobb sebességnél süvítő, zavaró hangja van.

2020. márc. 6. 17:15
 1/5 anonim válasza:

A bal oldalon sem megy fel?

Amikor kinyitod akkor is le kell ugrania 1 cm-t a keretnélküli ablakok ilyenek,de azok a kilincsel vannak összeköttetésben szóval elsődlegesen az adott ajtó kárpitja alatt lesz a hiba...

Dudom mi az a bigyó csak nem ugrik be.

Cc passaton volt nekünk ez a hiba...

2020. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikró kapcsolót. Az ajtó zárban található.

https://www.youtube.com/watch?v=zrSkYH8o1hE

2020. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A vezetőoldalon minden teljesen rendben működik, köszönöm szépen a gyors segítséget! Nekem 2. generációs van, nem első, mint a videón. Attól függetlenül ugyan úgy működhet a dolog az enyémben is?
2020. márc. 6. 17:51
 4/5 anonim válasza:

Szedd le a kárpitot,húzd szét a csatlakozót ,valami kontakt spray vel fújd be ,nyomd jól össze a csatlakozót,reménykedj,próba...csukott ajtóval...

Ha nem segített akkor csere...

2020. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáltad újratanítani a holtpontra?

Nekem Scirocco-ban fordult ez elő, amikor nyitott ajtónál húzogattam az ablakot. Egy idő után megőrült. Gombot lenyomva tartod még pár másodpercig, amikor elérte a teljes zárást csukott ajtónál és utána jó lesz. Ha ez nem működik, csak akkor kezdd el szétszedni, meg kapcsolót cserélni

2020. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!