Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad le így az autó?

Miért fullad le így az autó?

Figyelt kérdés
Egy benzines 4-es golfról van szó. Benzinkútról kifele balra kanyarodnék, 1-esből, elindul a kocsi, de érzem hogy 'nincs ereje' a motornak, kb az út feléig értem el vele, ahol lefulladt. Utána másodjára is lefullad, harmadjára inkább visszatolattam, mondani se kell, nem kicsit volt veszélyes. Korábban is már csinált ilyet, de akkor lehet én hibáztam a kuplung használattal, most viszont szerintem nem engedtem fel túl gyorsan, egyszerűen mintha elfogyott volna a benzin a motorból, vagy nemtudom. Az igaz, hogy tankolás előtt már nagyon kevés benzin volt benne, esetleg lehetséges hogy tankolás utánra mire kiértem a kihajtóhoz még nem járatódott be a friss benzinnel a motor? Vagy lehet csak szimplán én hibáztam megint a kuplunggal, de akkor másodjára nemértem miért nem indult szintén?

2020. márc. 7. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Üzemanyagszivattyú tömődhetett el, nekem akkor volt ilyen, egyszer lefulladt, utána nem is lehetett elindítani. Ha kevés benzin marad a tankban, akkor felszívja a leülepedett mocskot, és így nem jut a motorba üzemanyag, ezért érdemes már akkor tankolni, ha negyed szintnél van a mérő.
2020. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első szerintem jó úton jár. Ha ez egy régebbi autó, akkor lehet, hogy új üzemanyagpumpa kell bele és az üzemanyagszűrűt sem ártana cserélni.
2020. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Kamu!

Ha először, aztán másodszor is lefulladt, akkor hogy a bánatba tolattál vissza?

A hátramenethez is kell működni a motornak.

Ne mond már, hogy csak előremenetbe volt dugulás, rükvercben vszont szépen szólt a motor!


Az külön mókás, hogy tankolás után "még nem járatódott be friss benzinnel a motor"

Talán meg kell mutatni a benzinnek hogy merre menjen? ;)

Találj ki valami jobb mesét.

2020. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Igen kamu volt az egész, igazából csak volt 2 felesleges percem és ez jutott eszembe hogy gyakorikerdesekre kitaláljak valami fszságot :D Am no shit sherlock, ha a motorral lett volna akkora baj akkor nyilván haza se érek
2020. márc. 7. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!