Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért emelkedik meg az alapjár...

Miért emelkedik meg az alapjárat az autóban?

Figyelt kérdés

2016os Volkswagen golf 7-rol van szó. Ritka a jelenség, de van olyan, hogy bestartolom, 800as fordulaton jár a motor. A hőfok megfelelo, mégis felmegy a fordulat 1100ra. Ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy álló helyzetben adok neki egy kis gázt, es vissza esik. De ez is ritka, legtöbbször ugyanúgy ott marad.

Ez lehet gyári beállítás, hogy szabalyozza a hőfokot, vagy valami probléma?



2020. márc. 8. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet az is, vagy szar valami.

Próbáld meg kiolvastatni.

2020. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mert most is épp ülök a kocsiban. Elindultam otthonról, 800as fordulat volt. Eljottem 20km-t,beallt 1000re. Raleptem q gazra allo helyzetben, 2000re felporgettem, es vissza esett 800ra.

Amit megfigyeltem, ha kint 4fok van, jelez a kocsi. Esetleg gondoltam arra is, akkor megemeli a fordulatot hogy melegen tartsa a motort. Ez nem lehetséges?

De egyébként viszem majd megnezetni, csak kicsit zavar így használat közben

2020. márc. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!