Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G menet kozben,...

Opel Astra G menet kozben, olyan mintha az elektronika allna le. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ma ketszer fordult elo. Egy nagyobb fekezesnel a kormany bekemenyedett es lealtt az auto. Az aksit bebikaztuk, akkor ment egy ideig, de regi volt nagyon, leallitas es ujrainditas mar nem sikerult. Vettem bele egy uj aksit. kb 30 km-t mentem vele. Varosban es fouton. Minden jo volt, de mikor parkoltam, a kormany bekemenyedett, a motor vagy elektronika olyan hangot adott, mint egy repulogephajtomu ami pont leallni keszul, az ABS kigyulladt, majd eltunt. Ujrainditas pocre, de egy par masodperc utan ujra kemeny kormany abs lampa.

Az uj aksi betetelekor beallitottam az orat de a 2. leallasnal "lenullazta" magat.

Mi lehet a gond? holnap elvileg viszem szerelohoz, csak tudni akarom mi lehet a gond kb.



2020. márc. 8. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Kb bármi egy rossz érintkezéstől fél autó kicseréléséig.

Majd a szerviz megmondja, mi nem látunk bele az autódba.


Ja, várj, dehogynem. Majd elfelejtettem, én tudok távdiagnosztizálni. Állj kérlek az autóval a monitorodra, pontban 20:30-kor és írd meg a koordinátáidat. Meglátom mit tehetek.

2020. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!