Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a vw golf 4...

Mi a véleményetek a vw golf 4 - ről?

Figyelt kérdés
már nem így műszakilag,hanem,ha ránéztek ti milyennek látjátok?Szerintetek szép?Sportos?Belseje minőségi?Égő ma ilyet venni,ilyennel megjelenni és ilyennel járni?Egy fiatal fiúnhoz mennyire illik?Mennyire kényelmes?Mennyire felel meg a kor követelményeinek?A válaszokat köszönöm!

2020. márc. 9. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy golf 4 sportos? Minőségi?! SZÉP?!

Feldobtad a napom! Köszi 😆

2020. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet. Se nem szép, se nem sportos. Unalmas filatáska.
2020. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki felhozza a négyesgolfot, egyből a matt lámpás, koszos, kirohadt sárvédős-csomagtérajtós, milliót futott dízelek jutnak eszembe ahogy a panelparkolóban állnak.

Egy fiatalnak oké, sőt menő is lehet a diákok között, se nem sportos, se nem szép, se megjelenni nem lehet vele.

2020. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Dögunalom.

2. Le kell bontani az elejét egy izzó cseréhez.

2020. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és egy e36, e46, e39 vagy pápaszemes merci vagy w202-es vagy audi a4b5 a3 8l vagy a6 c5?
2020. márc. 9. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogyan kell lebontani az elejét a lámpacseréhez, én minden izzót egy mozdulattal cseréltem...

140.000 km-t tettem Golf IV-be...

2020. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Látom a tag-ek között ott az "olcsó" is.

A felsoroltakból egyik se olcsó. Se egy jó állapotú autó, se a fenntartása...

A BMW és a Mercedes prémium márka.

Döntsd el hogy olcsó autót akarsz hogy tudj közlekedni, vagy drágát hogy egy forintod ne maradjon és havonta 1-2x tudj krúzolgatni.

2020. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 D. Brasco ***** válasza:
Szerencsére tegnap sem marad el a napi hülyegyerek kerdes a nígyesgóffal meg a zeharmicchatos pélyemwével meg társaival.......mit akarsz te ezzel meg a többi kivénhedt exprémium mára 20gazdát megjárt szarokkal?!
2020. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
golf4 em van 210k kilpméteren túl van olaj vezérléscsere tankolás és mehet megszokott német minőség akárhova el merek vale indulni kivinne a világból is 18é fiu vagyon nem nagyon mondják hoogy nem illik hozzám tipik fiatal rajulós kocsi főleg ha megy is
2020. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!