Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van megadva az autók max...

Hol van megadva az autók max saját tömege és a járműszerelvény max tömege adatok?

Figyelt kérdés

3,5 tonnás trélerhez keresnék autót.

A hirdetések között az esetek többségében nincs megadva a max vontatható tömeg...

Létezik olyan weboldal, ahol össze vannak gyűjtve az egyes autók tömegadatai? Régebbi autókat nézegettem (pajero, galloper, cherokee...) csak sajnos sehol nincs megadva hogy mennyit vontathatnak...


2020. márc. 10. 11:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a motortérben ott a tábla, de úgy, hogy csak a hírdetést látom nem sokra megyek vele...
2020. márc. 10. 11:31
 2/5 anonim ***** válasza:

A forgalmiban.

De rendszám alapján lekérdezheted az autó adatait jszp-n és ott is megtalálod ezeket az adatokat.

2020. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a hirdetőt , csak megadja tán.
2020. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pl. nekem SZUF azt írja a Swiftemre, hogy 2.1 tonna lehet a járműszerelvény össztömege. LoL

Alhambrámé, pedig 4 tonna. Nem is értem.


Amit tudok, ML Merci, az vihet 3.5tonnát, de már egy Opel Forntera csak 2.8 tonnát.

2020. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nrm a kinézett autók használati útmutatójában keresed? Tuti fent vannak a neten
2020. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!