Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 5 sebességes váltóból...

Lada 5 sebességes váltóból létezik ferde fogazású váltó, vagy csak egyenesfogazású tolókerekes?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kockaladakbol meg Samarakbol is volt gyarilag 5 fokozatu valtoval szerelt, az meg szerintem ferdefogazasu.
2020. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sőt, az létezik csak igazán. De kis országunkban nem sok van belőle, azt a gazdag nyugatra exporzált kivitelek kapták, pl Lada Nova (kocka). A tolókerekest valszeg nem a gyár csinálta.
2020. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az egyenes fogazású lada váltó mind tuning, olyat nem gyártottak. Illetve a VFTS-be, de olyat úgysem kapsz. Én is úgy tudom, hogy Ny.Európába mentek sima ötös váltók.
2020. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó hatalmasat tévedsz. Miért ne kapna tolós váltót? Rengeteg van eladó és rengetegen csinálják is. Még kontaktot is tudok adni hozzá Higanyhoz. Tehát kérdező esetleg hogyha új vagy használt Higany tolóst szeretnél írj privátban és adok telefonszámot. És rengeteg utcai Ladában is van tolós váltó. Nem csak versenyautókban.
2020. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert van láthatáron egy eladó Lada elég olcsón felújított blokkal és 5-ös váltóval, csak azt nem tudom hogy milyen 5-ös. Ezért kérdeztem.
2020. márc. 12. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyárilag mind ferdefogazású volt. Egyenes, vinnyogó, tolós fantázianevű váltó mind utólagos átalakítás. A tulajtól kérdezd meg.
2020. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!