Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely autók nem rohadnak annyira?

Mely autók nem rohadnak annyira?

Figyelt kérdés
15 év körüli típusoknál melyik nem rohad annyira? Nyilván tisztában vagyok vele, hogy ennyi idősen már mindegyik rohadhat. De azt hallottam, hogy a francia autókra nem jellemző a rohadás. Az papír Swift utáni Swiftek se rohadnak állítólag.
2020. márc. 12. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lepontoznak, de a sokak által "lesajnált2 francia autókra sem jellemző a rozsdásodás. Konkrét példa, 15 év körüli típusokra: 2005-ös 207, 206-osok pl, dettó évjáratban C2, C3-as, Clio, Mégane, stb...
2020. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"lesajnált"
2020. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem az E12 Corollám alig rozsdás, a slusszkulcson majdnem több rozsda van, mint a kocsin (teljesen vörösbarnás a kulcs fém része). Pedig a kocsi 16 éven át a szabadban volt tárolva, max. 20-szor lehetett lemosva élete során.
2020. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!