Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW miért nem gyárt buszokat?

A BMW miért nem gyárt buszokat?

Figyelt kérdés
Mint pl a MAN

2020. márc. 13. 09:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Kérdésed továbbítottam a BMW cégnek Münchenbe, figyeld a kategóriát, kb. 30 napon belűl jelentkeznek.
2020. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Teherautót se gyártanak.

Majd kérdezd meg hogy lovaskocsikat is miért nem gyártanak.

2020. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2020. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, el tudod képzelni, hogy a bmw-sek, ahogy sokuk vezet, átülnének egy ilyen teherautóba, kamionba, micsoda "vérengzést" csinálnának az utakon? Na látod.
2020. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Más cégekkel együtt gyártanak elektromos buszokat, csak nem BMW néven futnak ezek.
2020. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 D. Brasco ***** válasza:
76%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


Holnao johet a bmw miert nem gyart villamosokat kerdes.....

2020. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, te unatkozó kitalátor! Mi jön még? Kamiont, busz kérdezted. Hajót, repülőgépet, lovaskocsit, talicskát, kerékpárt, helikoptert, gumicsónakot, rollert és egyéb fel nem sorolt járműveket és járműnek nem minősülő eszközöket ugye nem fogod egyenként végigkérdezni?
2020. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
a Kenwörth, illetve a Peterbilt jobb kamionokat gyért, mint a BMW személyautót( természetesen ebben némi túlzás is van) szóval ha igényes kamionnal jelenne meg a piacon, itt európában eladhatatlan lenne. Én veettem Kenwörthöt, azt hittem egy repülő pilótafülkéje..a többiről nem is beszélve(az automata váltó volt a legjobb)...meg az ára.
2020. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 dellfil ***** válasza:
37%

Kissé off "válasz": Azért, mert a BMW nem Mitsubishi. :)

Csak nézd meg, mi is az a Mitsubishi.


[link]


Mit szólsz vajon a BMW miért nem gyárt pl. varrógépet?

Amúgy értelmetlennek tartom a "bömbi" feletti vitát. Még ha sok veleje is van... :D


dellfil

2020. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Fenébe várnom kellett volna 1 hónapot ezzel... srácok ne támadjatok le ennyire azért.
2020. márc. 13. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!