Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom kikapcsolni a...

Hogy tudom kikapcsolni a rádión a Caution Alarm funkciót?

Figyelt kérdés
Beépítettem egy Sony CDX-GT630UI rádiót a kocsimba,viszont amikor leveszem a gyújtást és kihúzom a kulcsot 3-at sípol.Ha minden igaz ez valami Caution Alarm ami az előlap levételére figyelmeztet,de nem találom,hogy hol tudnám kikapcsolni.Köszönöm a segítséget.

2020. márc. 16. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Általános instrukciókat találtam csak a Sony weboldalán (valószínűleg mindegyik rádiójukban ugyanez az eljárás):


* SELECT gomb (kör alakú tárcsa közepe) nyomva tartásával hozható elő a setup menü.

* A tárcsa forgatásával itt meg kell keresni a CAUT ALARM menüpontot, belépni ebbe és OFF-ra állítani az értékét.


A menüpontokba való belépés és az opciók beállítása egyaránt a SELECT gombbal történik.


A menüből visszalépni a BACK gombbal lehet.

2020. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,ezt találtam én is,de sajnos nincs ilyen almenü.:/ Azért köszönöm,hogy időt szántál rá :)
2020. márc. 19. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!