Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem emlékszem pontosan mit...

Nem emlékszem pontosan mit mondtak nekem hogy mi a hiba, esetleg az emlék darabjaimból tudnátok nekem kirakni vmit?

Figyelt kérdés

Megjelent a check engine jel, utána elvittem megnézetni hogy mi a baj, 3 hiba jött fel. Letapadt a koksz a kipufogóban, illetve az 5. És a 6. Henger indító? Gyertyája hibázik(?) Azt tudom hogy menetközben kicsit szárazabban köhög a kocsi, ha nem a koksz a hiba forrása, akkor mi lehet a másik? Az fix hogy aZ 5. És a 6. Hengerrel kapcsolatos. Egyébként a kocsival nincs erezhetően problém.

Na ezt jól leírtam:) segítsetek ha tudtok:D

Audi A6 3.0 V6



2020. márc. 16. 21:52
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
Izzío gyertya az az indóto gyertya.....olyat hibát meg biztos nem hoz a kiolvasás,hogy "letapadt a koksz a kipufogóban".....
2020. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Turbó geo letapadás? Vagy az EGR?

Az izzitógyertya lesz. Árban nem sok, csak esélyes hogy a kiszerelés nem lesz egyszerű.

Hogy köhöghet szárazabban? Láza van? Ha igen, akkor korona.

Hat hét karantén szervizben.

2020. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!