Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik robogó a legjobb,...

Melyik robogó a legjobb, legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
3 félét nézegettem. Áprilia sr, malaguti f 12, yamaha aerox. Malagutik a leg olcsóbbak és a yamaha a leg drább ahogy néztem. Sokat használnám. Melyik a legmegbízhatóbb és mennyi a végsebességük,ha gyári 50 es ?
2020. márc. 17. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A megbízhatóság irreleváns, mivel használtan veszed. Mivel nem ismered a robogókat, 100% hogy egy bontószökevényt fognak rádsózni.
2020. márc. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Milka1315 válasza:
Nem véletlenül drága a yamaha. Én vagy yamahát vagy hondát vagy piaggiot vennék, de a piaggioval vigyázz mert ha szart veszel az drága lesz. De mind a 3 nagyon megbízható robogó.
2020. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. És azt honnan lehetne tudni hogy ne szart vegyél abból?
2020. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2


Mert a fekvőminarelli az nem drága? Mind1 milyen gyártmány. Bármelyikkel beszophatja. És be is fogja. Aki olcsóér vesz robogót az mindíg így jár.

2020. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaa és 150 körül.
2020. márc. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!