Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mi a véleményetek errő...

Nektek mi a véleményetek errő a robogóról?

Figyelt kérdés

Keeway fact robogó lenne.

De megvan buherálva mivel 125cc.

Szerintetek merjem így megvenni?


Mit gondoltok a Keewayről mint márka?


Nézegettem 50- es CPI robogókat mivel az is olcsó.


A CPI az milyen márka?

Mivel nem találkoztam ezzel.



#CPI #Keeway #robogó #keewayfocus
2020. márc. 18. 21:33
 1/3 $$$$$ ***** válasza:
Hat a Keeway és a CPI is egyaránt kinai. Én nem vagyok robogós. De motorzok es sok embernek van a motor mellett robogója. De ezekröl a kínai motorokrol nem sok jót hallok. De személyes tapasztalatom nincs velük. Max csak annyi hogy amikor meg 14 voltam(kb.5 eve kicsit több). És volt egy Aprilia RS 50 em. Az egyik haveromnak volt egy keeway robogója. Es mentunk vele egy max 10-15 km-t 70es tempóval. És amikor megáltunk rendesen füstölt meg egy csomot várni kellett mire ujra beindult. Mostani fejjel gondolom tulmelegedett. De akkor ezt nem tudtuk még XD. Nyilvan baja volt a motornak de most ezzel arra akartam kijukadni hogy nem jok. Vegyel inkabb apriliat(pl.:sr50), yamahat(pl.:yamaha neos) vagy hondát. Valami normalisabb markajut. Lehet kicsit drágább de nem hall be 1000 km utan... De ha használtan veszel akkor egy yamaha neos se egy ökör áa szerintem. Bár a robikban nem annyira vagyok othol ár szempontjábol. Mert én a boltba is a 610 es Husqvarna-mal megyek ha jo idő van😂😂. Telen meg nem motorzok. De hidd el kinait ne vegyel. Csak a bajod lesz vele nagy esélyel... A rendes robik meg szinte örök életüek ha nem egy lehajtott tönkretettet veszel...
2020. márc. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 $$$$$ ***** válasza:
Arrol meg hogy 125 ös. Csak annyi hogy alapvetoen nem lehet baj mert ugye 50 esehez csak biztositas kell meg adas veteli. A rendör nem ker mast. Tehat alapvetoen nem lehet bajod. De ha valami miatt gyanus leszel. Teszem azt gyorshajtas( nyilvan nem arra gondolok hogy 60 al mesz . Mert abbol nagy balhet nem csinálnak meg. Mert az 50 es motorok 90%-a megy legalabb 70),vagy ha baleseted lesz és beviszik bevizsgalni na akkor lehet bajod. Én vagy 2-3 évet toltam le egy 80 as tuning Derbivel. De sose volt belőle bajom. Bar nem is igazoltattak. De havert hasonlo tuning motorral igen. De sose kérdőjeleztek meg hogy 50 es-e. Ezzel nem biztatni akarlak hogy szabalytalankodj. Csak leírtam.
2020. márc. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Nem
2020. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!