Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van felszereltség szerinti...

Van felszereltség szerinti különbség egy BMW 320d 2009,2010,2011-es evjaratai között?

Figyelt kérdés
Persze azon kívül, hogy a későbbi fiatalabb. Illetve egy év alatt KB mennyi eurót veszítenek az ertekukbol(nem nagy összegre szamitok, de kb 300-500euro között van esély, hogy csökken az ára?)

2020. márc. 18. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Évről évre bővül jelentéktelen apróságokkal az alapfelszereltség, de nem ez a lényeg. Minden BMW egyedileg konfigurált, tehát az adott példány felszereltsége nem az évjárattól hanem az első tulajdonos ízlésétől és pénztárcájától függ.
2020. márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, szerinted mennyit veszíthetnek átlagban az árukbol? Más válaszát is szívesen elolvasom:)
2020. márc. 19. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt így elég nehéz megmondani. Szerintem ess neki a HaHu-nak, és nézegesd meg az egyes évjáratok árait.

Bár nem tudom, de a tippem az, hogy egy 2009-es és egy 2010-es, egyébként azonos példány ára között nem lesz különbség. Ebben a korban az évjárattól már sokkal többet nyom a latban érték szempontjából az állapot, a felszereltség, a futásteljesítmény, az ismert előélet...

Simán el tudom képzelni hogy egy keveset futott, szervizkönyves, jól felszerelt 2009-es drágább egy kevésbé felszerelt vagy ismeretlen előéletű 2011-es példánytól.

Ahogy az értékvesztéssel kapcsolatban azt is el tudom képzelni, hogy ha megveszel egy kicsit jobb áron egy darabot és használod egy évig, kis szerencsével el tudod adni annyiért amennyiért vetted. Tizenéves korban már nem az értékvesztés a költség hanem a szerviz és a karbantartás.

2020. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!