Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CBR 125R (2011) visszapi...

Honda CBR 125R (2011) visszapillantó probléma?

Figyelt kérdés
A visszapillantó ugye kihajtható és egyszer csak ki hajtottam ki lazult és csak logót nem volt tartása a csavar jó (újat is vetem de ugyan az a hatás) a csavar menete is a olajal is próbálkoztam de ugyan az olyan mit ha ahogy le hajtom egy úttal a csavar is kicsavarodik az alátétek is meg vannak a netten persze semmi hogy ez mi lehet

2020. márc. 19. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Leolvadtak a maradék pozitron pályáim.

Kész, vége, ezt a kérdezőt nem lehet überelni.

A kérdezés alfahímje, a gyakorikérdések omegája - hát innen már tényleg nincs tovább.

Megadom magam! Kegyelem!

2020. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon érteni, de mi olyan bonyolult ezen?

Ha nincs megszakadva a menet, akkor a tükör menetes részére teljesen feltekered a kontraanyát, majd betekered a tükröt teljesen, kifelé tekerve a tükröt beállítod, majd a kontaanyát meghúzod.

2020. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!