Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japánban bezárt a Suzuki gyár...

Japánban bezárt a Suzuki gyár a korona miatt?

Figyelt kérdés
Van onnan autó szállítás az EU ba és Magyarba?

2020. márc. 20. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek, hegyekben állnak az eladatlan autók a világ minden részén.
2020. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném, Januárban írtam alá a szerződést a Swiftre és azt mondták májusban várható az átadás.Nem tudom a vírus miatt még ez is eltolódik e.
2020. márc. 20. 09:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esztergomi gyáruk is zár a jövő héten.
2020. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az Esztergomi az nem érint engem,de köszi.
2020. márc. 20. 09:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Majd behozzák ami amerikában van a sok Vw , azt majd eladják itt felárral.

Rövidesen úgyis hiány lesz mindenből és akkor aratnak a kereskedők.

2020. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Abban a térségben már korábban bezártak a dolgok... Ők már kifele jönnek ebből.

Európában pedig most kezdődik. Európai autógyárak most kezdenek el leállni. Audi, Volvo, VW, stb...


Pont a Swiftet emlegeted... Itthon (is) gyártják. Az, hogy Japánban melyik Suzuki zár be, meg melyik nem, semmi köze a te általad megrendelt Magyar piacra szánt Suzukidhoz. Azt itthon fogják legyártani. Remélem érted...


Utolsóhoz pedig annyit fűznék. Nem. Nem hoznak be semmilyen VW-t amerikából. Teljesen más szabványok és előírások vonatkoznak az autókra ott, mint itthon. Új autóként ezt kötve hiszem, hogy megtehetik. Egyáltalán ne mbiztos, hogy ha egy autó megfelel az amerikai előírásoknak, akkor az megfelel az európainak is. (Mást ne mondjak, világítások)

2020. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És miért én? Nincsen Swift gyártás Magyarországon. Igazam van,? Biztos van itt értelmes ember is.
2020. márc. 21. 14:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért, akkor szerinted hol gyártják a Swiftet? Csak kérdem. Igen, Magyarországon IS. Hoppá mi? Ki gondolta volna. Képzeld, Audit meg Mercedest is gyártunk itthon.


Igen, a tiédet is itt fogják. És nem Japánban. Képzeld el. Egy típust nem feltétlen egy gyárban, egy országban gyártanak. Van ilyen is. De a Swift pont nem esik ebbe a kategóriába.


Hogy be fog-e zárni az itteni Suzuki? Valószínűleg igen. Lehet már be is zárt. De egyelőre úgy néz ki, nem fél évre. Nem tudom mit értetlenkedsz. Az is lehet már legyártották az autódat.


Semmi köze a Japán Suzuki gyárnak, meg az ottani helyzetnek a te autódhoz. Eleve ott bal oldali közlekedés van. Szerintem Japánban nem is gyártanak olyan Swiftet, ami balkormányos lenne. Úgyhogy nyugodj meg, a megrendelt Swiftedet igenis itthon fogják megcsinálni.


De továbbmennék. Az autógyárak nem a karantén, meg vírusok, meg a fertőzések miatt zárnak be itt Európában. Hanem mert a helyzet miatt kifogytak az alkatrészekből, és nincs miből gyártani. Szóval az itthoni Suzuki is addig lesz zárva, ameddig újra nem tudják indítani a gyártást, illetve ameddig jogszabály nem írja elő, hogy be kell zárni. Azért zárnak be, mert felesleges lenne nyitva maradni. Ha úgysem tudnak gyártani. Remélem érted.

Csak egy olyan kínai beszállító kell, aki zárva van 2 hónapja és alap komponenst szállít az autóba. Onnantól kezdve nem tudják összerakni. Tehát felesleges nyitva tartani a gyárat.

2020. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem gyártanak Magyarban Swiftet,

Mit nem lehet ezen megérteni?

Suzukit gyártanak sokk tipust ,de Swiftet neemm, Magyarországon.

Te...

2020. márc. 23. 14:30
 10/12 A kérdező kommentje:
Kérem szépen, kiszerint?
2020. márc. 23. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!