Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat V magas...

Volkswagen Passat V magas embernek?

Figyelt kérdés

Hamarosan végzek a vezetéssel és szeretnék autót venni majd.

Magas ember révén (200cm) nem vehetek akármilyet.

Skoda Octavia-n illetve Volkswagen Passat V-n (ferdehátú/sedan) gondolkozom.

Skoda Octavia-ban biztos elférnék kényelmesen, de nagyon tetszenek a Volkswagen Passat V-k, de tudnom kell, hogy elférnék e benne kényelmesen. Ez alatt azt értem, hogy a kormány alatt nagyjából elférjen a lábam, illetve, hogy a fejem ne súrolja a tetőt.

Ülésmagasság állítás és állítható kormány alap, hogy legyen.

Szóval az a kérdésem, hogy akinek van tapasztalata vagy ilyen autója van, elférnék benne nehézségek nélkül?


19/F



2020. márc. 20. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Csomó magas ismerősömnek van , de hatúl nem marad hely. Vegyél egyterút, én pici vagyok, de kövér, másba nem férek el, normálisan.
2020. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AZ biztos hogy az egyterűbe akár mekkora ember kényelmesen elfér.
2020. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 5ös Passat egy hodály, 192 cm-el magamra állítottam a vezetőülést, és hátra beülve a térdem nem érte a háttámlát. Jó, mondjuk én nem is full nyújtott kézzel vezetek, hanem normális pozicióban. Az ülést nagyon mélyre lehet engedni minden német autóban, ezáltal az én fejem felett volt még vagy 20 cm.

Egyébként viccesek ezek a dumák, oké, hogy magas az ember, de azért nem kell annyira feszíteni, hogy fúú, nem férek el még egy nagy limuzinban sem. Én az említett 192 cm-el vezettem már Kispolszkit is, de ezer kilóméteres utakat tettem meg pl az elég szűkös Renault Thaliával is, Daewoo Matizt is vezettem, és még sorolhatnám.

2020. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak!! :)
2020. márc. 20. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy az Octavia kisebb a passatnal. SuperB akkora mint a passat
2020. márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!