Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lett magyarország...

Miért lett magyarország Volkswagen gyarmat?

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm ezt a márkát veszi, főként a 2000es évjárat körülieket, de ahogy elnézem sok velük a baj. Ti mit szóltok ehhez? Nektek tetszenek? Mi lehet a nyomos érv ennek a márkának a választása mellett?

2020. márc. 20. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Jó autók, de a minőséget meg is kell fizetni. Mondjuk 20 éves autónál már nem annyira a márkát nézném.
2020. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Van az ellentábor is aki ázsiai márka párti.
2020. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnak németül és nem tudják hogy tulajdonképpen egy népautóra verik magukat. Ráadásul az utóbbi 10 évben úgy néznek ki a típusok mintha ugyanaz lenne különböző méretekben, a szériák meg mintha egymás faceliftjei lennének. Volt ez másképp is a corrados időkben.
2020. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jól választottál ismerősöket. :D
2020. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó autókat csináltak régen a németek, de átestek a paci túlfelire.

Beleestek a saját maximalizmusuk csapdájába.


Az 1 bites réteg meg nem szereli az autókat....

2020. márc. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valszeg csak jobban figyelsz rájuk, de statisztikailag már közel sem a elgnépszerűbbek, ahogy a minőség is szépen ível lefelé. Nem egy konstrukciós hibás motor stb van náluk is.
2020. márc. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy 20 éves autónak a nagy átlagban volt már 5 gazdája, akikről semmit nem tudsz. Milyen a vezetési stílusuk, hogyan szervizeltették az autót stb. Gondolom dízeleket vettek. Semmi másért nem vettem dízelt csak azért mert megyek évi 60.000 km-t. Ha ebből indulunk ki, ezekbe az autókba van 1.2 millió kilométer... De ne menjünk ennyit, csak legyen 25.000km évente és azért ez egy olyan futás ami elég valós (teszem hozzá nekem ilyen futásra 1.8 T-m volt) Nah ez barátok között is 500.000km, ilyen futás mellett meg már vannak dolgok amik beszarnak
2020. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy 20 év körüli autóra már kell költeni. Ez mért olyan meglepő? Minden márkánál így van.

Amit írsz, én nem igazán tapasztalom. Nekem soha nem volt még VW konszernes autóm. Ha belegondolok ismerőseim, barátaim, kollégáim, rokonaim körében is csak egy kivételt tudnék említeni. Nálunk a többség inkább japán, egyéb német és francia autós. Hasonló a helyzet a munkahelyemen a cégautók tekintetében is. Főleg Citroenek és Opelek vannak jelenleg. Akad még egy-két Ford is, de azok lassan kikopnak, selejtezik őket. VW sosem volt. Két éve vettem új autót. Akkor gondoltam VW-re is, de a felára újonnan más márkákhoz képest nem győzött meg, hogy jobb is annyival, mint amivel drágább.

2020. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Valójában azért, mert ár érték arányban nagyon jók. Az ismerőseid beleestek a szokásos csapdába, a népszerű modellből rájuksóztak valami szemetet
2020. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!