Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A használt autó árak szerintet...

A használt autó árak szerintetek, most nagyon le fognak menni?

Figyelt kérdés

A használt autó árak szerintetek, modt nagyon le fognak menni?


Aki eladna még most adja el aki meg venne az később vegyen?


2020. márc. 21. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Igen, igen, és igen. Most már senki nem tud eladni semmit, főleg ha még kijárási tilalom is lesz. A kereskedők pedig féláron fogják adni az autókat, amik még így is a nyakukon fognak maradni. Visszanyalt a fagyi a kapzsiknak. Felvásárolták az autókat fillérekért, max egy polír és egyből dupla áron tették ki eladásra.
2020. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Amugy se lehet jo autot venni hasznaltan.

Tegnap neztem egy 10 eves autot ami ara alapjan jo kene legyen.

Az osszes felni korben szanaszet karcolva mintha egy ovodas hasznalta volna rajzz tablanak.

Anyos ules kiszakadva. A lampak szarra mattulva. Csomagter ajto teleszkopja nem mukodott. A hatso ablakon volt napfenyszuros rolo aminek az akasztoja le volt torve. Az elso sarvedo torve. A hatso rendszamtarto logott. A jobb hstso ajton parkolasi serules.

Tudom ezek apro dolgok, de ha ezekre szart a gazdaja akkor sanszos hogy az autot is igy tartotta karban. Amivel nincs is gond ha piaci ar alatt arulna az autot de nem pont hogy meg picit felette es a kepeken is ugy szerepelt

2020. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

itt a közelben van egy óriási használtautó telep, tele szebbnél szebb csodaautókkal. Mindre rá van írva, hogy leadott, lízingből visszavett, stb..nos ezek viszonylag épek kívülről, de a motorjuk szét van hajtva. Ugyanis a használója tudta, hogy nem tudja fizetni, előbb-utóbb elkobozzák, de addig minimális ráfordítással hajtja. Még olajat sem cserélt(de a suerviz sem)


Nos ezeket kínálják aranyáron(még) Várj még néhány hónapot, mert addigra egyáltalán nem lesz fizetőképes kereslet. Nos akkor válogathatsz.

2020. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 b1812567 ***** válasza:
100%

A 2009-es válság is áremelkedést okozott a használtautó piacon.


Most is ez várható. Új autó helyett sokan inkább használtat keresnek majd. Viszont az import most 0, szóval csökken a kínálat. Ráadásul majd pár év múlva a most el nem adott használt járművek is hiányozni fognak, szóval tartósabb lesz az áremelkedés.

Plusz a forint árfolyamának zuhanása.


Ellenben új autót mostanában lehet, hogy nagyobb kedvezménnyel lehet venni. Ameddig még át lehet íratni.

2020. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontosan azt akartam írni mint b1812567. Emelkedés várható.

Csökken a kínálat:

- Nem hoznak a nepperek külföldről, mert kb nem lehet.

- Nem vesznek új autókat, tehát nem bővül a használt piac.

- Ha hoznak is külföldről, akkor is gyenge a forint és drágább lesz.


Nem tudom miért várja mindenki egy válságtól hogy olcsóbb lesz minden és ő majd milyen jól jár.

2020. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most senki nem vesz semmit, minden egy helyben áll. Kell még egy hónap, hogy látványos legyen a változás, de szerintem az újautó árak fognak nagyot zuhanni, a kereskedők szerintem akár veszteséggel is megpróbálnak szabadulni a készleten maradt új autóktól. Ez viszi magával majd a használtautó árakat is.
2020. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően drágább lesz, ahogy előttem írták.

Viszont alkalmi vételek biztosan jobban lesznek. Sok ember lesz rákényszerülve, hogy nagyobb értékű dolgokat viszonylag rövid idő alatt tegyen pénzzé (autó, ingatlan pl.)

2020. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!