Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kerül egy Simson, MZ...

Miért kerül egy Simson, MZ 3-400 ezer forintba?

Figyelt kérdés
Szeretem ezeket a régi szocreál gépeket, de ennyiért japán motort is lehet venni. Ne értsetek félre, mindenki annyiért árulja a dolgait, amennyiért csak akarja, egy millióért is láttam már pl Simsont. De meg is veszi ennyiért valaki? És ha igen, miért? Van esetleg vki aki tud ilyen embert, aki ilyen árakon is boldogan vett efféle mocikat?

2020. márc. 21. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik el vannak szallva. Hirdetheti ennyiert de megvenni nem ennyiert fogjak.
2020. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A piaci értékét pont a szocializmus adja. Japán motorokhoz nem kötődnek emlékeink a 70-es, 80-as évekből, plusz már koruk miatt veterán járműveknek minősülnek, így a jobb állapotú példányokért a gyűjtők sok pénzt hajlandóak fizetni. Sokat Németországba visznek, ott még többet adnak érte. Ezeket nem munkába járáshoz veszik.
2020. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tíz évig csak Simsonokkal jártam akár munkába, akár kirándulni.(zömmel ketten ültünk rajtuk.) Nekem még Starom volt, és néhány Schwalbe..azt tudom, hogy állandóan ütöttem, vágtam mindegyiket, de egyik sem hagyott cserben, még ha több száz kilométert is mentem nyélgázon. Zsibbadt is mindenem, de fiatal voltam, és akkor ez nemm számított. Ma már csak kedves emlék. A japánok is jók, az egyik fiamnak 25 éves 50 ccm-es Hondája van, hibátlanul működik.


Már más világ van, csak dísznek venném, gyönyörködni benne.

2020. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyiért árulják meg árulhatják , de a kutya nem veszi meg . Talán egy két ember ha nosztalgiából meg veszi, de a többség nem vesz ilyet, csak azért hogy dísz legyen belőle.

Ennyiért már lehet venni újat is ha minden napi használatra kell és az legalább üzem biztosabb, mint amelyiket kitudja hogy van össze buherálva.

2020. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ennyibe kerül egy megvigyázott szoci motor

a megvigyázott nyugati motor ennél drágább


persze vehetsz magadnak 30* újraperselyezett szétreszelt ferdevázas cagiva mito-t is 300 ért

2020. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!