Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az éves fenntartási...

Mennyi az éves fenntartási költsége/fogyasztása egy Mercedes w124-nek?

Figyelt kérdés
A 72 lóerős, 1997cm3-es dízel érdekelne pontosabban. Tudom hogy nem mai darab, de azt mondják hogy többnyire megbízható, ha normálisan szervizelték.

2020. márc. 21. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fogyasztása az 220 liter egy évben.
2020. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem lenne ilyen autóm pont nem érdekelne a fenntartása. Ez egy youngtimer, mely így is úgy is vinni fogja a pénzt, de jobb esetben visszahozza majd élményben, amikor leugrasz vele a Szigetre, vagy a Balcsira. Egyébként a teljesítményadó évente kb. 14000 Ft lenne legfeljebb. Biztosítása se lenne vészes szerintem, ha legalább 2 éve megvan a jogosítványod és még sosem okoztál balesetet. Itt inkább a félretett pénz számít, hogy mindig legyen egy vésztartalékod, ha hirtelen történik vele valami. Nekem is van egy régi autóm, én is rendszeresen karban tartom, szezonálisan használom, gyakrabban cserélek olajat és mindig van egy kis pénz félretéve rá, hogy ha van valami, meg tudjam csinálni. Egyébként ennek a w124-nek a fogyasztására (legfeljebb 6 liter) se lehet panasz, az, hogy mennyire megbízható motor, azt nem én fogom megmondani hitelesen. De általában ezek a régi Mercik nem szoktak rosszak lenni, ha nincsenek szétrohadva és jól karban voltak tartva.
2020. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még válaszok.
2020. márc. 22. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!