Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fékbetéteknél mennyire van...

Fékbetéteknél mennyire van különbség eredeti gyári és (jó minőségű) utángyártott között? Te, melyiket szoktad venni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyárit, vagy ha tudom ki gyártja a gyárit, akkor azt.

Ne bízz az ilyen "normál minőség" neve nincs vackokba.

Nem érdemes spórolni rajta, úgy is ritkán kell, azért normál körülmények között sok 10ezer km-t bír egy szett.

2020. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:
Utángyártottat veszek. Nem vagyok egy gyárifetisiszta, alkatrésztől függően kiválasztom hogy milyen minőségű utángyártottra van szükségem.
2020. márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én? Egyiket sem, mert nem értek hozzá. Rábízom a szerelőre, hogy valami normálisat tegyen bele, de azért ne kerüljön egy vagyonba. Igen, van szerencsém olyan helyre vinni az autót szervizbe, ahol 100% biztos lehetek abban, hogy nem a legdrágább árán fogják kiszámlázni a legszarabbat.
2020. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utángyártottat. Általában Bosh termékeit, ha az nincs, hasonlóan jó gyártótót keresek.
2020. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Betétből általában azt a márkát veszem, amilyen a tárcsa is. Amíg gyári, addig azt. Féktárcsa cserekor nem venném meg a 15 éves autómhoz a gyárit kedvezményesen 51.000Ft/db áron. Inkább veszek jó minőségben mást, pl TRW, ATE, Bosch, stb., töredék áron. És ehhez való betétet is veszek. Jelenleg TRW tárcsák és betétek vannak az autómon. Nincs vele bajom, nem érzek különbséget a gyárihoz képest.
2020. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!