Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az AAA autó tényleg egy kalap...

Az AAA autó tényleg egy kalap x*r?

Figyelt kérdés

Múltkor beszéltem velük. Néztem egy autót. Nen voltam elégedett.

Roncsokat árulnak.


2020. márc. 22. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Igen, a legrosszabb hírben álló kereskedés.

Az eladókat és a vevőket is hitegetik, becsapják.

2020. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2020. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Na már megint az AAA....


És találtál olyan használt kereskedést ahol azt mondták hogy szar ez az autó, ne vedd meg...?

2020. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 ismerős vett AAA autótól autót és mind a kettő egy igazi bontószökevény volt olyan áron, amiért jó állapotot lehetett volna kapni. Reklamációra annyi volt a reakció, hogy húzzon a francba és perelje be őket ha van rá ideje és pénze...


Amikor mi árultuk a 2 éves autónkat csere miatt akkor küldtek sms-t, hogy megvennék (természetesen ignoráltuk) de aztán fel is hívott egy faszinger, hogy neki mindenképp azonnal kell az autó. most bevisszük azonnal fizeti amit kérünk érte... Mondtuk neki, hogy kimegyünk az M3-as telephelyükre de ha egy forintot akarna alkudni akkor ráborítjuk a pultot, mert az autó hibátlan. Jó-jó persze.

Odamentünk, kipróbálták, átnézték aztán ajánlott érte -20%-ot. Mondtuk neki, hogy anyjának a sírjára vésse fel az ajánlatát és elindultunk haza. A kapuban ért minket utól, hogy jó-jó, csak 50e-t engedjünk neki (2,9M volt a kocsi) és akkor most azonnal kp-ban fizet és haza is visz. Ezt már leokéztük.


Azzal az autóval biztosan jól járt valaki, fel sem került, mint hirdetés, gondolom volt rá vevője...

2020. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy még van aki ott vásárol amilyen rossz hírük van.
2020. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem most bedőlnek. Sok embertől hallottam, hogy átverte őket a cég.
2020. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!