Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapest, Mr. Mustang Szalon...

Budapest, Mr. Mustang Szalon autói milyenek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van valakinek véleménye, esetleg tapasztalata a Budapesten található Mr. Mustang Szalon autóiról és megbízhatóságáról. Előre is köszi.

2020. márc. 22. 15:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Árvízkáros kocsikat árulnak úgy hallottam :/
2020. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hallani sok mindent lehet. Minden esetben át kell nézetni egy jó szervizben az autót vásárlás előtt, aztán kiderül.
2020. márc. 25. 03:48
 3/14 anonim válasza:
100%

Találtam később egy fotót, ami talán válaszra rá. Szar...


[link]

2020. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
11%

Én benne vagyok a facebook csoportjaikban, és a rengeteg eladott autójuk közül még egy vevőt sem hallottam panaszkodni. Voltunk bent mi is, minden autójukra 1 év garanciát vállalnak, szerintem ha vízkáros gépeket árulnának nem lenne ennyi vevőjük.

Imi bácsit pedig ismeri mindenki aki amcsi autózik :)

2020. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Egy nála vásárolt autót hoztak hozzánk átvizsgálni, az alja le volt szakadva azelőtt,az egész, és elég silány megoldással volt vissza rakva. Én kérdeztem meg az ügyfelet, hol vásárolta.. ezután egy általa értékesített, valamilyen más gépjárműbe beszámolt autót adott el az exemnek, amivel óriási problémák voltak, nem tudták a nevére íratni, gondok voltak a külföldi papírokkal, bebukta az egész autó árát.....mert papíron nem a Mustangos csóka írta az adásvételit, hanem az autó előző tulaja, aki felszívódott, állítólag börtönben ül.. Szóval... óvatosan, nem túl korrekt.
2020. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 MrStang válasza:
100%

Én is csak annyit tudok mondani, hogy pár autót átnéztünk onnan és sajnos ezek elég durván törött autók voltak (1-2 ezer dollárért vásárolt), amit a litvánok helyre hoztak valahogy.

Ha beírod a google keresőbe az alvázszámot sokszor kidobja, hogy mennyiért kelt el az árverésen és látod hogy fillérekért, illetve hogy mennyire durván sérült volt. Itt az igazi probléma az, hogy Mr. Mustang vagyis Fazekas István hazudik az autók állapotáról. Kicsit se szalon autók! Több ismerősöm is kérdezte milyen törés volt 1-1 autón, erre a válasz, hogy egy picit itt-ott, de semmi komoly.

Mindenképp kérdezzétek le az alváz számot az autoDNA rendszerben. Szinte kivétel nélkül nyilt a légzsák, amit érdemes tudni, hogy elég nagy ütésre nyilnak csak ki.

Az 1 év garanciától nem kell elájulni, ezek olyan cégekre csinálnak vállalkozást, amit egyik napról a másikra meglehet szüntetni, nincs semmi a nevén.

A nagy szervize ahova hordani kell a garancia miatt egy Subaru rally szerviz..., ami valami régi ismerősének a tulajdona. Semmi alkatrész nincs készleten lehet várni heteket.

Legyen átnézve az autó, legyen lekérdezve (autoDNA, képekkel), és ne szerelmesen menj vásárolni. Komopott gumikkal, fékekkel, 1-2 töréssel eladja, máris nagy váratlan költségbe vagy és ha nem így adná el nem lenne haszna.


Itt egy videó a garanciájáról:


[link]

2020. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
A 4es válaszolónak üzenném, hogy persze hogy nem panaszkodnak a facabook csoportjaikban. Híres arról az egész bagázs, hogy azonnal törölnek minden posztot vagy hozzászólást ami nem tetszik nekik, és még az illetőt is a csoportból. Nézz meg olyan facebook csoportot, ahol nem vette meg pénzért az admin jogot (mert amúgy ez a trükkje mr pistának), hogy azok is meg tudjanak szólalni akiket átvert. Mert bizony ilyenek is jó sokan vannak.
2021. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%
Sziasztok. Most olvasom a kommenteket. Szerintem nagyon korektek, semmi árvizkárosultság, 2év garancia, gyors ügyintézés, baráti kapcsolat. Igen az elmondásuk szerint vannak töröttek, de nagyon komoly szakszerviz van mögötte./Df tunning/ van kivánság lista össze állithatod az autod amilyet szetetnél. Szóval szerintem nagyon korktek, csak ajánlani tudom.
2021. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Ha valaki már abban hazudik, hogy SAJÁT szervize van, akkor a többi amit mond mitől lenne hihető? A Ford Kállay, amit saját szerviznek hív semmi köze hozzá, régen a Seibiko Subaru szervizt hívta sajátjának, amíg tartozás miatt nem dobták ki onnan. A 2 év garancia nála pont annyit ér mint az 1 év vagy mint a 0 év 🙂 A 2 év "garanciás" videójába elhangzik, h a lambda szonda, elektronikai hiba, fenyszóró párásodás (elöl-hátul) garis, erre több ember jelentkezett a saját (nem saját) szervizébe, amiket sorra dobnak vissza kamu indokokkal. Ebből a gariból 5 évet is lehet adni 🙂 A Ford Kállayba dolgozik rokonom, tudom miből lesz a cserebogár. Nem kell bedőlni ennek a garanciás marhaságnak, ha annyira jók az autói, hogy 2 év kamu garanciát mer rá adni dobós céggel, akkor legyen csak átnézetve a DF tuningba, Ők nagyon utálják Mr. Nullát, összes hibát megkeresik Neked alap átvizsgálási áron! Ne aggódj ha nem a kamu szerivzébe akarod vinni, már nem lesz veled kedves, onnantól nem vagy potenciális vevő, magyarán megmutatja a foga fehérjét. Érdemes itt leszögezni, hogy azóta utálja a DF tuningot Mr. Zrt/Kft. amióta volt egy 2.3-as ecoobost-ja amiből orrán száján dőlt az olaj és a DF tuning "rontani" merte az üzletét, hogy az átvizsgálásnál azt mondta, hogy ez az autó nem jó és ezért nem vitték el. Azóta vallja be, hogy töröttek az autói, amióta független oldalakon elhíresztelődött, elötte még csak egy kis lökös fényezés meg ilyen szövegek mentek. Összességében egy nagy csaló, viszont abban nagyon jó. Minden garanciás hibáról úgy fog lebeszélni, hogy el is hiszed, hogy tényleg nem tartozik a garanciába. Ha valaki valamiben jó azt el kell ismerni, Ő nagyon jó a félrevezetében. Ford Kállay tulaja kár, hogy a nevét adta ehhez a csaláshoz, mivel Ő alapból egy nagyon rendes ember, dehát a pénz beszél.
2021. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Autó átnézetésre egy titkos tipp ha már komoly céget kell ajánlanom, akkor a Ford Solymár. Sok Mustang megfordul ott, nem kell félni, értenek hozzá. De a legjobb tipp ha Mr. Mustang Zrt. Kft. Szalon vagy éppen milyen dobós cégen működik, nem veszel semmit. Van kis százalékban ott is jó autó, de a rengeteg hazugság/átverés miatt kellő méretű az elriasztási faktor. Érdekesség, hogy a Zrt.-nek nem ő a tulaja, ha valaki jobban belemegy egy cég lekérdezésbe, ezt sem véletlen van így.
2021. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!