Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Küszöb cserekor mivel kezeljem...

Küszöb cserekor mivel kezeljem le a felületet?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy ugye leszedném a küszöböt az alatta lévő részt fémtisztára csiszolnám majd az alvázvédővel lefújnám és az új küszöb belsejét is. Ez elég vagy kell valami tömitő vagy alapozó lakk esetleg mindkettő ha igen milyen sorrendben? Köszönöm előre is
2020. márc. 22. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
alvázvédő előtt fújjad le rozsdához kötő festékkel
2020. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először valamilyen rozsdamaró/gátló/passziváló, utána alapozó. Belülre nem kell alvázvédő, mert kigyulladhat hegesztéskor, inkább majd üregvédelem kell amikor kész van minden. Kívülre az alapozóra kellene egy festhető rücsi-bevonat és utána ezt átfesteni amivel akarod.
2020. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Ilyen taknyolás helyett inkabb vidd el szakemberhez,mert amit te akarsz annak a igényessége meg tartóssága már most boritekolhato.......
2020. márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Karosszérialakatosnak tanulok idén végzek szóval nem taknyoltam össze semmit csak kevésnek tartom amit melóba tanultam a felület kezelésről ezért kérdeztem és megfogadtam a tanácsotokat a belső küszöbről leszedtem a rozsdát és lekentem primerrel és az új küszöböt is (valami rozsdagátló festék) utána meg az egészet alvázvédővel majd ahol pontheggesztettem bekentem cinkkel. Egyébként kész a kocsi hétvégén hoztam el a fényezőtől. Mesteremnek is elküldtem és megdicsért idáig mindenki azt mondta hogy jó lett. Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2020. ápr. 23. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!