Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem indul az auto?...

Miert nem indul az auto? (Audi A4 B6 1.9 TDI )

Figyelt kérdés
Az auto egyik naprol a masikra nem indult be. Az elso inditasnal egyet robbant ,nagyjabol a fordulat felment 500-ra es azzal az auto bedoglott. Probaltam utana tobbszor is ujrainditani de sajna nem jartam sikerrel. Az onindito csak tekert de a motor nem indult be. Majd leellenoriztem az akkumlatort ami rendben volt. Ezutan elvittem szerelohoz ahhol vegul kicsereltek az uzemanyag szurot ,allitolag a retur csovon nem jott vissza elgendo uzemanyag. Aznap az auto mukodott es masnap ujra jelentkezett a problema, megint egy pillanatra begyult majd megint megallt a motor es nem tudtam ismet begyujtani es nem tudom mi lehet a problema oka. Remelem valaki tud segiteni benne ,nagyon megkoszonnom.

2020. márc. 23. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy normális szerelőhöz kellene vinni
2020. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De nagy troll vagy!

Ha működik az indító, akkor minek ellenőrizni az akkut?

Ha nem indult be, akkor hogy mentél el vele a szerelőhöz?


Azt, hogy "a retur csövön nem jött vissza elegendő ü.anyag" már nem is kommentálom. :)

2020. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha működik az indító, akkor minek ellenőrizni az akkut?"

Bazky, én már láttam olyan akciófilmet, ahol miután hiába tekerte a motort az önindító, nem indult be. Erre a főhős előkapta a csomagtérből a bikázókábelt, és leintett egy autót. :-))

2020. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az bizonyára egy amerikai film volt.

Azokban gyakori, hogy egy defektért kihívják a tréleset. Megérkezik a MESTER, aki elviszi vagy 50 mérföldre a SZERELŐ-höz, aki aztán fölrakja csáposra és kicseréli a pótkerékre. Aztán átviszi a lufis kereket a GUMIS-hoz, aki megcsinálja a defektet.

(jah' a pótkerék természetesen egész idő alatt a csomagtartóban lapult)

Végeredmény, szuper módon üzemel az "amerikai álom" mindeki végzi a munkáját, és mindeki boldog....

Hát hogyne. :D

2020. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!