Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autónak melyik a legalka...

Kezdő autónak melyik a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


1 hónapja meg van a jogosítványom, és augusztusban szeretnék autót vásárolni.

Budapesten használnám legtöbbször, ezáltal egy olyan autóra lenne szükségem ami keveset fogyaszt, nem túl nagy és van benne klíma (bár ez alap :D )

Néha rokonlátogatóba is elmennék vele ezáltal jó lenne ha hosszabb távon is kényelmes lenne

Szempont azért az is hogy jól nézzen ki, legalábbis ne egy 20 éves autó legyen.

2007 Corsa-t néztem eddig, de elég bizonytalan vagyok, nincs tapasztalatom az Opelokkal

Ajánlották páran a Volvokat és a Mercedeseket is de nem tudom ennyiért van e ezekből normális darab


Árban maximum 1,6 millió-t szánnék rá.

20/F



2020. márc. 23. 03:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Corsa mióta néz ki jól?:D

Én inkább olcsó autót vennék elsőnek aminél nem fáj ha hibázok.

Sok lefulladás,patkázás esetleg meghúzzák a parkolóban stb.

2020. márc. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
yaris, jazz
2020. márc. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1,6-ból lehet venni Volvot. C30, S40, S60 sorozatokat nézzed meg. De sok más gyártót is megnézhetsz.
2020. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" nincs tapasztalatom az Opelokkal".

Mert milyen tapasztalatod van hogy még jogsid sincs.???

2020. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most már csak azt kellene eldöntened hogy mennyit szeretnél illetve tudsz havi szinten szervizelésre költeni!


Ugyan is minden használt autóra költeni kell!

2020. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 Úgy értettem, hogy a családban senkinek nincs Opel, így arról nincs infóm, hogy milyenek. ;)


#5:

Hát ezen nem igazán gondolkoztam. De kb max 30-40, amit rá tudnék szánni. Nyilván ebbe a tankolás is benne van.

Amúgy összesen 2 millióm lenne az autóra de úgy gondoltam 1.6 a max amiért veszek mert az átíratás stb illetve, el szeretném vinni rögtön szervízbe, hogy átnézzék, plusz olajcsere meg ami még kell.

2020. márc. 24. 00:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Opelből az Astra F volt az utolsó híresen megbízható autó. Az utána kikerülő típusok meg se közelítik. Szerintem egy Ford Focussal maximálisan meg lennél elégedve.
2020. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!