Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért villog az izzításjelző...

Miért villog az izzításjelző lámpa?

Figyelt kérdés
Van egy b5 passat-om 1.9 tdi ahh motorkóddal , az lenne a problémám hogy már 2 napja villog az izzitást jelző lámpám. Az az igazság hogy tegnap vettem bele spurit az üzemanyagba , meg ki takarítottam az egr szelepet mert több mint 2 hete lomha volt az autó feltűnően 100-110-nél el el megy az erő mintha leszabályozna , ezt nekem ismerősök ajánlották nekik is hasonló problémájuk volt.úgy gondoltam magam csinálok valamit mert sajnos 10 szerelőböl egyse vállalja a híres coronavírus miatt így magam kellett csinálnom valamit . De aggódom hogy nem-e csináltam én valamit rosszul :( turbó azon nem hallok semmilyen rendellenessége utaló hangot rajtarajta olyan mint hónapokkal ezelőtt. Leginkább ez az izzítás jelző lámpa aggaszt hogy milyen hibajeleket produkál vagy mire számíthatok ? Az autó most jól megy jobban reagál gázadásra is mint ezek előtt...

#Passat #izzítás #dieselegr szelep
2020. márc. 23. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hibakódot kéne olvasni
2020. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de egy 5 perces dologra se vállalnak itt a szerelők kinek háznál van a vírus miatt, rendes szervízbe még nem próbáltam mert azt mondták ismerősök hogy csak vizsgáztatnak a vírus miatt . De lehet meg kéne próbáljam , csak az az igazság a munka nem engedi meg az időm hogy szaladgáljak balra-jobbra.. a legközelebbi 40km-re van
2020. márc. 23. 15:23
 3/14 A kérdező kommentje:
De muszáj leszek ki venni 1 szabit így
2020. márc. 23. 15:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Tönkrement egy izzítógyertya, mérd ki, hogy melyik az, aztán cseréld ki.
2020. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És azt hogyan tudom ki mérni???
2020. márc. 23. 18:10
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy melyik a rossz???
2020. márc. 23. 18:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Az akku + tól viszel egy vezetéket és hozzá érinted az izzó gyertya legfelső részéhez. Ott már van oda fogatva egy kábelsaruval vezeték.

Tulajdonképpen ha picit szikrázik akkor aza gyertya jó.

Ha semmit nem csinál, nem is szikrázik akkor az rossz.

[link]

A menetes végét látod az áll ki a motorból és ahhoz kell a pozitiv vezetéket érinteni.

2020. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A 7-es jól mondja, nem ismerem a típust, de, ha nem a motortérben van az akku, akkor kell lennie egy pozitív kivezetés is valahol, ahhoz kösd. Ha van rá lehetőséged, akkor ne kábelt használj, hanem próbalámpát az a biztos.
2020. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó remdben, köszönöm a válaszokat, az lessz az első reggel megnézem :) de akkor most az autóval így nem közlekedhetek??
2020. márc. 23. 21:04
 10/14 anonim ***** válasza:
De közlekedhetsz vele, csak ne az legyen, hogy “há jószi megyen ez még e” és addig használod amíg teljesen tönkre nem megy.
2020. márc. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!