Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lamborghini vagy ferrari?

Lamborghini vagy ferrari?

Figyelt kérdés

Melyik autót vegyem meg?

Ferrariból tetszik a 458 italia, 488 is.

Lamborghiniből pedig a huracan vagy aventador.

Szerintetek?



2020. márc. 23. 15:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Házid kész van már?
2020. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Bburago?
2020. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 dirtboy ***** válasza:
67%

mclaren 720s-t


csak igényes részletesen kidolgozott méretarányos model legyen arra figyelj

2020. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
0%

Lamborghinit felejtsd el,egyszerűen nem jó. Igaz, hogy szép, de kompromisszumos eléggé.

https://www.youtube.com/watch?v=AZrPjwuU37o

458 Italia csak addig szép ameddig nem az árakról beszélünk, egy BMW M5 bármikor legyorsulja, nem beszélve az M8-asról és majdnem fele annyi mint egy 488, amit már szívesebben tudok ajánlani. De ha a Ferrari szerelmese vagy, akkor neked való, vedd azt nyugodtan.

Én M8-ast vennék az is elég szép és még megy is. Nem beszélve, hogy a Huracan-t is otthagyja. Nekem ez a fontos, próbáld ki mindegyiket és válaszd azt amelyik közelebb áll a szívedhez.

https://www.youtube.com/watch?v=9L_CmiDcf0E

https://www.youtube.com/watch?v=IwQxp5B6_Wc&t=323s

2020. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó! Látom a többieknek fáj valami. :D
2020. márc. 23. 16:46
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván egy sikeres, valószínűleg több száz millió forint vagyonnal rendelkező egyén annyira bizonytalan személyiség, hogy a gyakorikerdesek.hu-n fogja kikérni a szakértői véleményeket :) Aranyos kérdés, már leírni is abszurd ezt a választ.
2020. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
A Lamborghinit sokkal jobban szeretem, sokkal vagányabb a formája, és technikailag is mérföldekkel a Ferrari felett van.
2020. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Vedd meg mindkettőt, és akkor nincs ez a tépelődés.
2020. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda eddig nem látott, vicces és frappáns trollkodás, ja nem.
2020. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Én Magyarországra nem vennék ilyen kocsit, még az átlagos magasságú kocsik felfüggesztését is tönkreteszik a magyar utak, ezeket havonta lehetne szervizelni emiatt, még akkor is, ha csak pár napot használod. Mondjuk Gáspár Lacinak is Lamboja van. Nekem a Ferrari nagyon nem szimpatikus, hogy a mostani vezetősége mindenkinek beszólogat meg pert indít azok ellen, akik átfestik a kocsijukat vagy valamit csinálnak vele. Amikor bepereltek egy jótékonysági szervezetet, mert azt a nevet akarták adni a kocsijuknak, ami már évek óta foglalt volt, azzal elég nagyot süllyedtek a szememben. Persze ettől még gyárthatnak jó kocsikat, csak ezek az emberek nem komplettek.
2020. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!