Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 berugokar csörög...

BarnaTibor 2201 kérdése:

Simson s51 berugokar csörög mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztók! azzal a kérdésel jöttem ide hogy, s51 simson blokk teljesen fel lett ujítva de szinte minden aproság. de valamiért a berukar csörög de nem tudom miért. új rugo lett bele rakva mert már nagyon elgyengült! vissza húz eddig jó, de valamiért még is csörög hogy ha teljes felső holpontnál felhúzóm a berugokart akkor nem csörög. észre vettem hogy berugó racsninál van egy rublika ami egy hegesztés van az elvan törve. lehet az véget van az egész csörgés? Előre is köszönöm szépen!
2020. márc. 23. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor a törés miatt van ez.
2020. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:

Ennek van egy rugója, ami felső helyzetben tartja, hogy ne feküdjön fel állandóan a kilincsművön, amin keresztül megforgatja a motort.

Ha az a rugó nem tart, a berúgókar állandóan rajta van a karos "racsnin", az meg püföli a forgó tengelyen a mechanika túloldalát, azért csörömpöl.

Sürgősen meg kéne csinálni, mert szétveri magát az indító karszerkezet. Ideiglenesen felkötheted a berúgókart egy gumipókkal vagy bármi hasonlóval, de mielőbb javítani, cserélni kéne a rugót.

2020. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!