Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban tényleg jobb...

Németországban tényleg jobb üzemanyagot adnak, mint itthon?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepődtem.

Egyik ismerősöm mondta.

Csak ugratott,vagy valóban jobb a kinti benzin?



2020. márc. 24. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is jobb, de úgyis lepontoznak majd.
2020. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
20%
Megis miben lenne jobb??
2020. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Az adalékolás esetlegesen eltérhet illetve lehetnek más minőségi kategóriák, de ami 95 E10- az itt is, ott is megfelel a szabványnak.


Nem tudom, ez megszűnt-e, de régen Horvátországban a kutakon volt dízel meg "EU dízel", az utóbbi drágább volt és olyan volt, mint nálunk bárhol, de a "sima dízel" szagra, színre és a tömény füstjére nézve is az volt, ami nálunk régen HTO néven futott, sima fűtőolaj.

Egy 30 éves szívódízel boldogan eszi és kormolja ki, de egy újabb TD hátast dob tőle.


Én tankoltam már jó néhányszor osztrákoknál, németeknél, esetlegesen a legdrágább extra adalékolt üzemanyagokban találtam olyat, ami talán jobb volt az ittenieknél, de a normál üzemanyagok ugyanolyanok.

2020. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Persze ott azért benzinebb és gázolajabb amit adnak.
2020. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. márc. 24. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én osztrák/románról tudom, valamiért a St. Valentin Nagyvárad útvonalon mindig a hazafele úton fogyaszt kevesebbet az autóm, tehát az osztrák benzinnel
2020. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!