Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem hajtja be az autót?

Nem hajtja be az autót?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma szerettem volna beindítani az autóm kb 1 hét után, de sajnos azt tapasztaltam, hogy nem indul. Sajnos nem értek hozzá egyáltalán, de hallok egy hango. Az elején párszor gyorsan átfordul, s 2-3 alkalom után egyre lassabban, és a végére már egyáltalán. Mit lehetne tenni? Eléggé gyenge volt az akkumulátora de eddig mindig sikerült beindítani, csak hidegebb időkben voltak kis gondok. Esetleg a bikázás megoldás lehetne?

2020. márc. 24. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bikázással el fog indulni...


De ez már jobb nem lesz, csak egyre szarabb, vegyél új akkumulátort! Netről 20 ezer Ft-ért tudsz egyet rendelni!

2020. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp veszek, csak úgy voltam vele, hogy amig még megy addig fölösleges. De mostmár tényleg itt az ideje.
2020. márc. 24. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Töltsd fel az akkut,vagy bikázás ahogy kérdezed befog indulni.
2020. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

Gondozásmentes akku? Szóval vannak a tetején kupakok, 6 db, vagy nincs?

Mert ha van, esetlegesen segíthet, ha feltöltöd a cellák szintje fölé desztvízzel, ha alacsonyan áll a lé.

2020. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nana csak lassan azzal az igérettel!

Ha lesz elegendő erő az akkuban akkor majd fog forogni az indítómotor.

De ez egyáltalán nem garantálja, hogy be is fog indulni. ;)

2020. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az akku rossz. Érdemes megméretni, mielőtt kidobsz több tízezer Ft-ot.
2020. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma délelőtt megbikáztuk s estére lemerült megint, sajnos nem vagyok otthon és egy ismeretlen segített. Valószínűleg veszek holnap egy bikakábelt és megkérem az egyik ismerősömet, hogy segítsen az autójával beindítani. Mit érdemes tudni a bikázás előtt? Utaznom kell közel 100km-t holnap, megtörténhet az, hogy az úton maradok az akku miatt? Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld mindenkinek.
2020. márc. 26. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!