Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Azon gondolkoztam hogy...

JustCallMeMarci kérdése:

Üdv! Azon gondolkoztam hogy gáz lenne e 50-es mocival beállitani egy túrára? Még nincs másom mint egy malaguti xsm 50-em viszont nagyon élvezném.

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak nem tudnád tartani a 90-100 km/órás utazó sebességet. De amúgy vannak robogós túrák is, őket keresd.
2020. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt te biztosan nem élveznéd egy percig sem.

Először azért, mert nyíltan vagy nem, de mindenki kiröhögne, másrészt meg azért nem, mert nagyon gyorsan haza lennél zavarva. Tudniillik egy motoros túra általában nem 30-40 km/órás sebességgel zajlik...

2020. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az egyéb kategóriában?

Itt akár rollerrel is mehetsz.

2020. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem túrára való. Az első 50 km után már nem élveznéd annyira. Főleg a kényelmet nem. Ezenkívül lemaradnál mint a borravaló, és a többiek egy seggen többet mennek, mint amit te egy tankolással tudsz.
2020. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Tavaly Lengyelben voltam Simóval, jó élmégy csináld meg.
2020. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Hagyjuk már, hol van az előírva hogy 100-zal lehet csak menni túrázni.

Ha kirándulni megy az ember sokall jobb az 50 km/h , mert lehet látni sok mindent. Csak olyan társat kell választani akinek hasonló motorja van és akkor szépen lehet menni.

2020. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Valóban, csak a kérdés látszólag nem erről szól.
2020. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem mocival, de "csillagtúráztunk" régen. Akkor még nem volt Internet, telefonon, személyesen, és találkozók alapján beszéltük meg a túra, közbenső állomások, táborok stb. "koordinátáit".

És igen, volt a társaságból, aki kispolákkal, meg Trabanttal jött, meg volt, aki ezerötös Ladával meg Nagypolszkival, és volt, aki BMW-vel meg Mercivel. Mindig a leglassabbhoz igazodtunk. És az ő paramétereihez szabtuk a napi megteendő távot, a táborhelyet, satöbbi.

Nagyon nagyokat marhultunk.. (ja, nekem egy Volga M-24-esem volt akkoriban, kombi -abba került egy csomó "hadtáp" cucc...) És tényleg élveztük... Szóval szerintem ne habozz. Ha jó az összetartás, akkor bizony jó túra lesz.

2020. márc. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De ember! A normális közutakon megengedett utazósebességet a Kispolák meg a Trabi is tudja tartani, nem fogják ám vészesen visszahúzni a BMW-t.

Ellenben egy kismotor ami maximum 45-tel haladhat, az első kanyarban fog elmaradni a rendes nagymotorok mögött.

Nem ugyanarról beszélsz mint a kérdező.

persze valahol igazad van, küldjük ki Simsonnal aztán hadd röhögjenek rajta.

2020. márc. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Legrosszabb végsebessége 75km/h a dögnek.Igazából arra irányult a kérdés hogy lenne e ott helyem.
2020. márc. 27. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!