Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift 1.3 ingázni? Hülyeség...

Swift 1.3 ingázni? Hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Eljátszottam a gondolattal, hogy eladom a mostani kocsit és vissza ülök egy swiftbe de mennem kell dolgozni minden 3. nap 110km-t + az egyéb utak.Mostani autóm 110 tempomattal 6 litert eszik.
2020. márc. 26. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A Swift elmegy mondjuk 5 literből. Ez szerintem nem akkora különbség, hogy érdemes lenne váltani.
2020. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen van most?
2020. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most 2.0 PD van.
2020. márc. 26. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Maradj a jelenleginél.
2020. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a gondolat menetet. Leírtad a sztorit, de nem derül ki belőle miért is lenne érdemes váltani. A swift se fog kevesebbet enni ennél.
2020. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah igen, kell költeni most a PD-re illetve a házat is fel kellene újítanom, mostani állapotába olyan 1 millióért eltudnám adni és akkor eléggé a piaci ár alatt van szerintem. Abból vennék egy swiftet meg menne a házba. (Persze van még mellette 200 ezrem az is a házba menne akkor.)
2020. márc. 26. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy rozsdamentes swiftet nem nagyon fogsz találni. Én is kerestem második autónak, de nem találtam.
2020. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!