Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kevesebb az autós forgalom...

Kevesebb az autós forgalom Pesten a vírus óta?

Figyelt kérdés
hamarabb célba ér az ember?

2020. márc. 26. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szinte semmi forgalom nincs.
2020. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Észrevehetően igen.
2020. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal kevesebb. Nem szeretek a belvárosban kerékpározni, de most kifejezetten kellemes.

Ja, és autós parkolóhely is tök sok van üres, ott is, ahol korábban sosem volt...

2020. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb. Végre kikoptak a teljesen feleslegesen autózó, 2-3km-re mászkáló dugógenerátorok. Mert amennyi autó nincs az úton most, az kizárt, hogy mind home officeba van, vagy munkanélküli lett.
2020. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4

Nem lettek munkanélküliek, csak majdnem. Ennyit számít, hogy abszolút semmilyen rendezvény nincs, nem dolgoznak a vendéglátósok, hotelek zárva, nagyon sok szolgáltatás is szünetel vagy nincs rá kereslet, stb.

2020. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom. És félre értés ne essék nem annak örülök, hogy embereknek a megélhetése került veszélybe és annak sem, hogy járvány van. Viszont annak örülök, hogy rengegeg ember nem ül most autóban akiknek amúgy sem lenne indokolt ha nem lenne a jelenlegi helyzet.
2020. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, értelek én is. De arra világítottam rá, hogy nem feltétlenül feleslegesen járt annyi autó eddig sem, hanem ezek az emberek mind autóban ültek eddig, akik most otthon vannak. Persze nem vitatom, az tény, hogy nagyon sokan feleslegesen furikáznak a nagyvárosba, meg elmennek a város másik végébe olyan dolgokért, amit 100 méteres körzetben is el lehetne intézni.
2020. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Gyakorlatilag nem láttam dugót, azóta, hogy bezártak az iskolák.

Az átlagos menetidőm durván a felére csökkent.

2020. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi az infót. szép napot!
2020. márc. 27. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!