Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Simson 60/4 cm3 henger?

51es simson főtengely, csapágyak elbírnák a 60/4es hengert? Oktoberbe vettem a motort és állítólag augusztusba fel lett újjítva

márc. 26. 19:47  Privát üzenet  

A válasz
Ha normálisan használod a motort, akkor el. Ha nonstop nyélgázon, akkor pár hét után kuka lesz a blokk.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont tegnapelőtt 05:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy a régi autóknál nem megy minden henger hidegen?
Miért esik vissza a fordulatom indításnál?
Simson s51b új ifa nagy suberes karbi és alul sokal felül kevés 3/4 gáz van csak és elégge melegszik a henger?
Suzuki Bandit 250 jó lenne kezdőmotornak? 20/F
Nem emlékszem pontosan mit mondtak nekem hogy mi a hiba, esetleg az emlék darabjaimból tudnátok nekem kirakni vmit?
Opel Astra F 1.4 hengerfejtömítés és vezérléscsere után csak két henger megy, szikra van minden hengerben, de a gyertyák feketék. Mi lehet a gond? . Nem jól lett összerakva a vezérlés?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!