Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Van egy kistestű robogóm...

Singer84 kérdése:

Üdv! Van egy kistestű robogóm amire ballonosabb meg ha lehet szélesebb gumit szeretnék. A mostani gumi mérete:100/80-10. Mennyivel nagyobb gumit lehet rápréselni a felnire? Hely van, elfér mindenhol. A felni mérete: 2,50X10.

Figyelt kérdés
120/90-10 rámenne? De ezt a gumit gyárilag 3,50X10-es felnikre rakják.(Pl.: Piaggio Typhoon) Egyben, felnistül a csere nem megoldható annak már utánajártam. Köszi

#Malaguti F10 #120/90-10
2020. márc. 28. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy gumishoz menj el, az azonnal megmondja, hogy mit tudna rárakni, nekünk így látatlanban kicsit nehéz dolgunk van.


Egyébként balesetveszélyes, a gyártók nem véletlenül az adott kerékkel szerelik a motorokat.

2020. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Az lett a vége, sikerült is, felment rá amit akartam. Azért a baleset veszélyességgel nem nagyon értek egyet. Pont,hogy szélesebb gumit raktam fel, tehát nagyobb a tapadófelületem. A ballonosabb meg csak a komfort érzet miatt kellett ezeken a remek utakon. Gyárilag is szerelnek ugyan azon robogókat utcai peres gumikkal vagy tök bumszli lufigumikkal.
2020. ápr. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!