Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vegyek? Mazda, Toyota?

Mit vegyek? Mazda, Toyota?

Figyelt kérdés
Mazda 6 kombit néztem 2,5 benzint. Toyotából a Toyota avensis kombi változatot (itt nem tudom, hogy diesel vagy benzin lenne-e jobb) Melyik legyen, ki mit mond róluk?

2020. márc. 28. 16:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Szalon auto, nem használtak közül.
2020. márc. 28. 16:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Megnézed őket, kipróbálod, egymás mellé írod, hogy melyik milyen extrákat tartalmaz aztán eldöntöd, hogy neked melyik a jobb.
2020. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan miatt kérdeztem, hogy rohad-e jobban valamelyik... Mert olvastam ezt-azt róluk. Pl hogy ez nagyon rohad ez annyira nem... Ennek a motorja majd az olajt eszi vagy nem stb stb....
2020. márc. 28. 17:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés jó, nekem 2015 januári a Mazda 6 2.5is motorral.

Most közelítünk a 70ezredik km közelébe, a távirányítóban már kellett elemet cserélni, és az akksit kicsereltem bár még mukodott. Rohadni nem rohad ősszel atneztuk alul de ha valaki parazik akkor 100e Ft egy alváz védelem.


Toyotam nincs, egyszerűen nem mozgat meg.

2020. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatáról a meg osztást.
2020. márc. 28. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Én toyota párti vagyok, mert azok rendben vannak minden téren(motorilag, szerkezetileg, tetszik a kinézete, megbízható stb.), a mazdák nagyon rozsdásodnak, a mazda 6-ról pedig rosszakat hallottam. Mivel a karosszéria javítás a legdrágább egy autónál, így én nem vennék mazdát. Toyota avensis kombi nagy autó és sokat eszik, nehezebb vele parkolni, amúgy nem rossz. A legjobb szerintem a Toyota Corolla. Benzines többet eszik, de olcsóbb a javítása és megbízhatóbb, de ha egyszerre sokat mész vele min. 30km-t ,akkor a dieselt ajánlok.
2020. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy benzin vagy dízel, szerintem attól függ hogy mire használnád. (esetleg hibrid, ha már Toyota). Napi pár km távolságra, nem vennék dízelt.


Mivel új autókról van szó szerintem nagyon messze ne menjünk rozsdásodás téren. Az még messze lesz tőle. Ad is rá garanciát a gyártó. Ugyan úgy ha valami meghibásodik.

Toyotára azt mondanám hogy tökéletes autó közlekedni. A mazdában viszont több a lélek. Ha néha jól is akarod érezni magad vezetés közben sokat számít.

Ez így leírva elég hülyén hangzik, de mindenképpen próbáld ki őket vásárlás előtt.

2020. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaz. Köszönöm a korrekt tapasztalatokat, javaslatokat.
2020. márc. 28. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 16 éves Toyotám van, szinte alig van rajta rozsda, pedig garázst még nem látott. Átrozsdásodásra 12 év garancia volt.
2020. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!