Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igazoltattak-e a mai nap...

Igazoltattak-e a mai nap folyamán a kijárási korlátozással kapcsolatban? Ellenőrzik-e egyáltalán? Elmehetek-e három faluval odébb fűnyírót venni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
hát figyelj, ha fodrászhoz el lehet menni, akkor sztem fűnyírót is vehetsz, mert ez egy újabb vicc csak, de mindennek ellenére inkább maradj otthon a saját érdekedben!
2020. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy rendőrt sem láttam ma, lehet, hogy holnap már lesz.
2020. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

úgy indulj otthonról, hogy felteszed a maszkot, felhúzod a fóliakesztyűt, és senki nem fog foglalkozni veled. Én így mentem patikába, útközben benézett a rendőr, és mehettem tovább.

Úgy kell viselkedni, ahogy elvárják, és akkor nem macerál senki. Aki meg kiröhög, az legalább jót nevetett. Nem láttam röhögő szomszédokat. Igaz nincs is maszkjuk(sem)

2020. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Elmehetsz, legálisan.

Ui. a mezőgazdasági munkádhoz szükséges gépet, eszközt, tárgyat szerzed be, és ezt lehet.

Az, hogy ez neked nem kenyérkereső munkád, hanem kvázi háztartási munka, az ebből a szempontból lényegtelen.

2020. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szükséged van most fűnyíróra, akkor szerintem nem tilos elmenni érte.

Én ma nem ültem autóba. Nem a korlátozás miatt, hanem mert nem volt olyan dolgom. Bolt gyalog 10 percnyire van. Arra sajnálnám az autómat hidegen kínozni. Egyébként 2000 óta vezetek és eddig bő fél millió km-t tettem meg. Ez alatt összesen 2, azaz kettő alkalommal igazoltattak.

2020. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem fog veled senki sem foglalkozni, sok embernek a szövegértés is nehezére esik sajnos, mindenki ettől parázik, hogy nem mehet ki, és nem fogja fel, hogy nem tilalom van.


Két fix dolog van: Élelmiszerboltba 9-12 között csak 6.5 év fölöttiek mehetnek és 1.5 méteres távolságot kell tartani.

2020. márc. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A vírus nem foglalkozik a rendőrrel. Belőled meg tudtodon kívül lehet vírusterjesztő. Maradj otthon!
2020. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem mondta, hogy lesznek igazoltatások. Nem is lenn értelme, mivel bárhova mehet az ember továbbra is.
2020. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

ha kell a fűnyíró, vagy pl elromlott a hűtőd, ezekért lehet menni. kocsit, biciklit is elviheted szervízbe.

De mielőtt bárhova elindulsz, telefonálj oda, mert a nagyon sok kisvállalkozó teljesen bezárt, nem is nyit ki még rövidítve sem.

a lényeg az hogy ne kolbászolj emberek között.

Boltba is lehető legkevesebbszer menj.

Nagyjából ennyi.

2020. márc. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!