Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? egy aprilia rx...

Melyik a jobb? egy aprilia rx 50 vagy egy rx 125 és egy 125/50-es robogó? Nézd meg a leírást.

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy motort.mivel budapesten lakom,ezért a terepezési helyekig pl nyakaskő kb 20km-ert kell motorozni.most csak am kategóriás jogsim van.szeretnék jókat terepezni hosszabbakat menni aszfalton a városban járkálni.amilyen motort kinéztem az egy aprilia rx 50 volt,am6-os és mivel elég gyenge gyárilag igényesen feltuningolnám 80-asra.és vennék hozzá egy sm és egy enduro kerék szettet hogy oda mehessek ahova akarok.viszont ez így szerintem gyenge lenne,ezért még azon gondolkodtam,hogy veszek egy 125/50-es robogót amit városban használok és egy aprilia rx 125-öt amit CSAK terepen.ezzel a 2 motoros ötlettel 2 bajom van:egyik hogy ha el akarok menni terepre akkor valakit meg kell kérnem hogy vigyen ki engem és a motort és várjon meg majd vigyen vissza.a 2. baj hogy a robogó azért nem olyan menő mint egy kisenduro.

a tuning apriliával az a gondom,hogy teljesítményre még mindig nem olyan jó.mi a véleményed?



2020. márc. 29. 00:01
 1/2 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Mindhárom illegális...

Én egy sima rx 50et vennék...

2020. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

Egyik leírt motor sem menő szerintem,az nem ez a kategória.

Ha 20km-re van tőled a terep és nem tudod magad megoldani a motor oda szállítását akkor kár abban gondolkodni.

Akkor gondolkozz aszfalton való motorozásban.

2020. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!