Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon kopott gumival ki...

Nagyon kopott gumival ki lehet még menni pályanapra?

Figyelt kérdés
Nem, nem vagyok fillérbaszó, csak nem vagyok jártas a témában és érdekelne valami hozzá értő véleménye. Tehát ha a nyári gumi már nagyon elkopott, szinte olyan már mint a semi-slick. Azzal ki lehet menni pályára? Kakucs pl. Mert ugye a semi-slicet azért teszik fel mert az jobban tapad ha fel van melegítve. A kopott nyárival mi a helyzet akkor? Nyilván nem azért kérdezem mert nincs pénzem új garnitúrára csak érdekelne.

2020. márc. 29. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyennel jártam télen közúton.


[link]


Rendőr is lexarta, csak szondáztatott.


Szóval , szerintem , zárt pályára, simán.

2020. márc. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó ez azért felelőtlenség.


Én a tapadásra gondoltam. Nem azért kérdezem mert még akarom húzni a cserét. Hanem hogy nem tapad így jobban? Sima jó aszfalton, Kakucs pl.

2020. márc. 29. 00:48
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
A sima gumi jobban tapad száraz úton, lásd forma-1.
2020. márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Trágárság nélkül nem ment volna? Ha tréleren viszed oda, a rendezők engedik, akkor igen.
2020. márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hármasnak köszönöm.

Négyes, miért lettem volna trágár? magadra ismertél?

2020. márc. 29. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

4. szó nálam trágárságnak számít. A kérdésedet nem értem. Sem az eredetit, sem azt, hogy magamra ismertem-e.

A leírt gumival firgalomban nem vehetsz részt.

A pályanapon pedig a szervezők felelőtlensége lehet az, ami miatt engednek.

2020. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kakucson beadsz egy tizest azt annyit mész amennyit akarsz... Arra voltam kíváncsi hogy pályázni jó-e a kopott nyári, tapad-e úgy mint a semi-slick? Azért tettem hozzá hogy nem fillereskedesbol kérdezem, mert jött volna a sok kreszhuszár aztán irkalnak hogy ha nincs pénzem új gumira ne menjek pályázni. Csak ezért tettem hozzá...
2020. márc. 29. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!