Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es évjáratú Opel Astra F...

2001-es évjáratú Opel Astra F motorvisszajelző miért világít?

Figyelt kérdés
Szóval, körülbelül két hete 98-as oktánszámú benzint tankolok az autóba. Lehetséges hogy emiatt kezdett el világítani a visszajelző? 1.6-os benzines, sima nyolc szelepes az autó.

2020. márc. 29. 11:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezen kívül egyébként semmi más tünetet nem produkál, nem köhög, nem rángat.
2020. márc. 29. 11:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen hibát észlelt a motorvezérlő. Hogy a pontos okot kiderítsd, ki kell olvas(tat)ni.


"körülbelül két hete 98-as oktánszámú benzint tankolok az autóba. Lehetséges hogy emiatt kezdett el világítani a visszajelző?"

Emiatt biztos, hogy nem. Az előírtnál magasabb oktánszámú üzemanyag használatának semmilyen káros hatása nincs.

2020. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az előttem szóló pontos választ adott. Tedd azt.
2020. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor most még egyszer megpróbálkozom, hátha. Kiolvastam a hibakódot, már ha ezt lehet annak nevezni. Véletlenül se úgy működött ahogy a neten le van írva. Bedugtam a drótot ahova kell, gyújtás rá. Semmi diagnózis ahogy írták. Villogott először egyet, azután négyet, majd tizet és végül ötöt. (1, 4, 10, 5). Ebből marhára nem jöttem rá semmire. Van aki tud ebben segíteni?
2020. ápr. 5. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!