Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malagiti f12 gázadásra meg...

Zajdelp kérdése:

Malagiti f12 gázadásra meg áll miért?

Figyelt kérdés
Malagiti f12 hidegen egyböl indul alapjárat van de kicsit jár és gázadásra meg áll a motor és utána ha hül áll egy kicsit megint inditható és ugyan az mint edig kis gázadásra meg áll le fullad most cseréltem bene főtengely csapágyakat meg szimeringeket karburátort ki pucoltam mi lehet a probléma?

#lefulladás #Gázadásra meg áll
2020. márc. 29. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Beragadt a szivató.
2020. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 nek igaza lehet, de én azzal kezdeném hogy nézek egy "gyertyaképet", ha tiszta korom akkor sokat kap (pl beragadt szívató), ha világosabb az őzbarnánál akkor meg keveset. Hengert is cseréltél rajta? Mert ha igen, akkor könnyen megeshet hogy visszább kellene venni az üzemanyagon, mert az új, nem kopott hengernek nem kell annyi üzemanyag.
2020. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hengert nem cseréltem
2020. márc. 29. 20:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha szét kötöm az automata szivató csatlakozoját a motor szépen jár veszi szépen a fordulatot de ha ösze dugom a csatlakozót akor kezd elfelé zárni a szivató és a leg kiseb gázra is full a motor és meg áll
2020. márc. 31. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!