Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek véletlen egybeesés...

Szerintetek véletlen egybeesés, vagy valami okozhatta?

Figyelt kérdés
Két órán belül égett ki mindkét tompított izzóm, meg az egyik távolságim. Ez este történt (soha jobbkor!), másnap reggelre meg az egyik első helyzetjelzőm is kipurcant. Előzőleg nem egyszerre volt minden égőm cserélve.
2020. márc. 29. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legalábbis nem valószínű. Én inkább megnézném nem-e túltölt a generátor vagy valahol a kábel kötegben nincs - e testelés.
2020. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, megvettem a kocsit kikanyarodtam a kereskedőtől és egyből minden kiégett, kicseréltem minden izzót, azóta (6 éve) semmi baj nincs. Volt egy túlfeazültség, ennyi.
2020. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy egy napon belül égett ki mind a kettő.

Ha ugyanolyan izzók voltak és teljesen ugyanolyanok a működési körülmények, elképzelhető, hogy pár óra különbséggel egyszerre égjenek ki.

2020. márc. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Párban cseréltem őket és 1 nap elteltével égtek ki.

Az viszont érdekesebb, hogy a távolsági is ugyanakkor adta meg magát.

Cseréld ki aztán ha újra megtörténik, akkor tudod, hogy baj van.

2020. márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!