Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy győzzem le a városban...

Hogy győzzem le a városban való vezetéstől való félelmem?

Figyelt kérdés

3 éve van jogsim, videken rendszeresen vezetek a munkámból adódóan,de ha be kell mennem a városba akkor inkább próbálom valahogy elkerülni, hogy ne arra kelljen mennem.

Az a problémám,hogy ott sok az autó és gyorsnak kell lenni pl.lámpánál ha elindulok és ilyenkor mindig izgulok aztán lefulladok induláskor a nagy izgalomban . Ha valaki van velem akkor nem,csak ha egyedül vagyok


2020. márc. 30. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert vidéken csak tehén istálló közt járkálsz?

A lehető legegyszerűbb közlekedés a lámpás kereszteződéseknél van.

Két lámpa közt csak menni kell előre, aztán mindent mutat a lámpa.

2020. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom, hogy a kreszt nem ismerem, hanem mindig jól akarok elindulni csak annyira ráparázok, hogy lefulladok
2020. márc. 30. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz gyorsan elindulni, akkor elindulsz lassan, ez van, a többiek majd megvárnak, erre minek kell rástresszelni? Ha meg ennyire félsz, akkor rakd le a város határában valahol az autót, és használd a tömegközlekedést.
2020. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor soha nem tudok ezen javítani
2020. márc. 30. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyakorolj még,

Én asávváltástól félek , hogy nem engednek besoroni meg dudálnak meg nekemjönnek,ti nem féltek az agresszív vezetéstől.

2020. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen csak gyakorlással lehet segíteni, illetve fejben helyre tenni néhány dolgot... Miért is parázol éppen a lámpánál, ami előre jelzi, hogy készülj az indulásra?

A piros után nem azonnal lesz zöld, a piros sárga azt jelenti, készülj, de ne kapkodj, van idő... meg tudod csinálni, hisz, ha nem vagy egyedül, akkor miért nem fulladsz le? Valószínűleg azért, mert olyankor nem kapkodsz, jobban koncentrálsz, stb - csináld úgy olyankor is, amikor egyedül vezetsz.

2020. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Automata váltós autó segíthet a problémán.
2020. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írták előttem is, de leírom én is hogy többet lásd.

Csak a gyakorlás kell hozzá. Bele fogsz jönni, ha vezetsz, ne aggódj. Ne kapkodj. Esetleg rakj ki autóra T betűt, akkor azért a vezetők többsége elnézőbb.


Plusz saját példám. Meglett a jogosítványom, nem féltem,tök jól ment a vezetés. Majd beültek mellém és elkezdtem parázni. Én is lefulladtam és ilyesmi. Pedig olyankor volt már vagy 5000km a lábamban. Nem sok, de azért nem aznap kaptam meg a jogsit.

2020. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!