Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ugye most érdemes lenne...

Ugye most érdemes lenne elraktározni pár liter benzint?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, most feltankolok, mert úgyis újra felfogják emelni az árát, nekem meg amúgy is kelleni fog.
2020. márc. 31. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pár literrel semmire sem mész. Még ha egy teljes tanknyi benzint is raksz el valahogy, az is csak kb 5000 forint spórolás 300 vs 400 forint esetén. Illetve sima 95-öset egy évig sem tudod tárolni, max 6-7 hónap. Esetleg el tudsz tenni magadnak párszáz liter prémiumot, amivel elvagy egy darabig. Azok tovább bírják.
2020. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmi értelme
2020. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A gázolaj az bírja bármeddig.
2020. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy kanna benzinen (max. 10 liter, amit szállíthatsz) nyersz kb. 800 forintot, ha máról holnapra visszaugrik az ára.


Egy 10 literes kanna drágább ennél.

2020. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 D. Brasco ***** válasza:
Mondjuk ha lenne otthon egy legalabb 20köbméteres tartályod akkor esetleg megérné.......bár azt is mire telehordanád benzinnel.......
2020. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne ha alapból van tartályod és azt már nem kell venni....

Meg persze ha nagyon sokat mennél az autóval, de mivel aki sokat megy az dízellel megy :D


Haverom rosszul járt.

Decemberben vett 2000 liter gázolajat mert nem volt kedve mindig tankolgatni.. hát most bukott "pár ezer" forintot rajta :D

2020. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs értelme. A kocsidat, meg az otthoni kannáidat tankold tele, ha elfogy fél éven belül akkor simával, ha nem akkor prémiummal és ennyi. 5-6-10 ezret spórolhatsz vele így, ha annyira akarod és nem is bukod be. Felejtsd el az IBC tartályban tárolgatást átlag felhasználás mellett. Aki próbálta eddig az csak rácseszett tele a net ilyen blogokkal, kivéve ha céges és hamar kifogy.

Másrészt otthon nem is tárolhatsz ennyit hivatalosan és a kútról sem vihetsz el ~200 liternél többet a csomagtartóban, ADR szabály. Hidd el nem hülyék a kúton se és tudják, hogy ezzel próbálkozni fognak páran ahogy mindenkinek van sumák szomszédja is aki jelentené...


Én holnap a következő áresésnél teletankolom a két kocsit, meg a 2x20 literes kannát (benya, dízel), meg a 2x5 literest (benya, 2T) és annyi.

2020. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

#7


"Nincs értelme."

...

"Én holnap a következő áresésnél teletankolom a két kocsit, meg a 2x20 literes kannát (benya, dízel), meg a 2x5 literest (benya, 2T) és annyi."


LOL :D

2020. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy 738290 kérdésben kibeszéltük, hogy 2-3 hónaptól nem lehet tovább tárolni ezeket a benzineket.
2020. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az eltarthatóságuk még mindig 6 hónap és 12 hónap. Kicsivel túl is teljesítik. Messze nem 2-3.

Az, hogy teletankolja a meglévő kannáit és a kocsit vs. elkezdi ész nélkül venni elég nagy különbség, nem értem a LOL-t se, de mindegy, tavasz van.

2020. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!