Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant ajtó zárján az a...

Trabant ajtó zárján az a "zárkerék" forog össze vissza és nem lehet becsukni az ajtót, ezt hogyan lehet javítani?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 1. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Ilyesmit nem javítunk. Ha rossz, csere.

Fékbetétet se javítunk, ha elkopott, vagy izzót sem ha kiég. Ez ugyanez.

2020. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha így kiszerelve forog, akkor elkopott és kuka, ha bent a helyén, akkor ellenőrizd a belső nyitó bowdent. Előfordulhat, hogy annak a szorulása miatt nem enged vissza, ezért olyan mintha állandóan húznád a belső kilincset.
2020. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor forog ha bent van az ajtóban
2020. ápr. 1. 08:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig jó volt, ma kinyitottam és azóta forog
2020. ápr. 1. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Anno nem egy trabantot láttam, aminél vasalózsinórral volt rögzítve az egyik ajtó a másikhoz. :D
2020. ápr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha beszerelve forog, akkor vagy a külső kilincs nyitócsapja, vagy a belső kilincs bowdene tartja nyitva.Vedd le a kárpitot és nézz be a külső kilincshez,kitámaszt e a kis fül..
2020. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyben van az egész "szerkezet" csak a rugó rozsdás és szerintem az nem nyomja vissza.
2020. ápr. 2. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!