Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó teljes átfestése mennyibe...

Autó teljes átfestése mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Vadászom egy autóra,de kozép és nyugat európában sincs hatalmas kinálat rá.Ráadasul nekem csak fehér szinbe johet szóba.Nehéz dolgom van.Ha az egész autót át szeretném festetni ,akkor az mennyibe kerülne megkozelitőleg?

2020. ápr. 1. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen autó?
2020. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
400 ezer forint környéke.
2020. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségben, hivatalosan számlával csináltatod, nem valami sufniban barkács módra okosban, akkor 400-500eFt-tól indulhat.

Fóliázás nem lehet alternatíva? Bár az is bőven hat számjegyű összeg, nem sokkal olcsóbb.

2020. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fóliázás az rövidebb igeig tart mint a festés ,és az is suèp az autón?
2020. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
500 ezer hivatalosan egy átlag limuzin.
2020. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-500 plusz valamennyi ha kell lakatolni a kasznit, elemeket.
2020. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha átfényezed, akkor is az ajtók belülről, motorháztatő alatt meg még számos helyen megmarad az eredeti szín, mert nem fogják az összes borítást leszedni

felejtős projekt

2020. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4-500.000 Ft-ért úgy lefényezik, hogy nem lesz normál használat mellett sehol sem látható az eredeti szín.

Plusz a lakatolás.

Ráadásul a szétszedés, összeszerelés közben simán törhetnek a műanyagok és egyéb apróságok

2020. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiatalon volt egy már átfestett autóm. Elkezdtem gyakorolni rajta, vettem szép színt hozzá, de iszonyú sok munka, és így sem tökéletes. Az utolsó csavarig szét kéne szedni, hogy ne köszönjön vissza az eredeti szín. Az ajtók a kisebb gond. De mit csinálsz a motortérben a kábelek és csövek mögött? Nekem 2 évig készülgetett.
2020. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen autóról van szó, és milyen értékű. Csak viszonyítsd hozzá az árakat. Ha te egy 50 milliós autónak akarsz új színt, akkor mehet az újra festés.


Ha valami egykét milliós gépről beszélünk, én biztos nem költeném rá az autó vételárának a felét / negyedét egy új színre.


Én is inkább a fóliázást javasolnám. Olcsóbb, gyorsabb. Ahogy írták, az is hatszámjegyű összeg nyilván, ha rendes helyre viszed. De egy ilyen közepes méretű Sedan-nál szerintem azt ~300 ezerből megcsinálják.

2020. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!