Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem működő km órával nem megy...

Nem működő km órával nem megy át műszakin egy motor?

Figyelt kérdés

Tehát van egy motor, jó áron megtudnám venni, de nem működik rajta a km óra. Típushibája amúgy annak a motornak. Digitális óra,. Nem olvasható a benne lévő km. Így az adásvételire se tudom hogy hány kmt lehetne írni,. Eredetvizsgán se olvasható. Nem tudom hogy hogyan lehetne átíratni a motort. Aztán meg műszakin hogy menne át?

Előző műszakinál még működött az órája elvileg, mert a jármű lekérdezőn megtudtam nézni.


2020. ápr. 1. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Óra nélkül mem megy át,,,
2020. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg, nyilván azért adnák "jó áron" mert nem tudnak vele mit kezdeni.
2020. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen hogy így átmenjen.
2020. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Átíratni se tudnám? Mert ha át tudom íratni így, akkor egyszer megcsinálom a km órát, aztán utána vinném műszakira.
2020. ápr. 1. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnád átiratni, ha megvan minden papírja? Elméletben amúgy az előző tulajnak kéne megcsinálnia az eredetiségvizsgálatot. Persze tudom, hogy gyakorlatban mindig az új tulaj szokta.
2020. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél rá egy KL es órát azt efogadják.
2020. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eredetvizsgán ezt nem nézik, műszakin viszont nem megy át. Ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, át is tudod íratni, de én kezdenék gyanakodni.

Beszéld meg az eladóval, hogy csináltassa meg, és ha működik, akkor annyival többet adsz érte.

2020. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez miatt tudnék belőle alkudni mert nem működik. Azért érné meg nekem, mert olcsóbb, ez miatt, de szerintem még tudnék belőle alkudni ez miatt. Csak átakarnám tudni íratni. Típus hiba ezeken a motorokon a műszerfal elromlása, összefolyik a kijelző, nem olvashatóak a számok. Ebayről vennék hozzá majd műszerfalat. Olcsón meglenne nekem.



De ha a tulaj nem ért ezekhez, azt itt megcsináltatja szerelővel egy rakás pénzért, akkor nem fogja annyival olcsóbban adni mint a többi. Eredetvizsgát hogyan csináltathatja meg a jelenlegi tulaja? Meg kell írnunk az adásvételit aztán ő elviszi eredetvizsgára?

2020. ápr. 1. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!